Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 r., 261 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu 23 października wszyscy uczniowie SOSW spotkali się z przedstawicielem Komisariatu Policji w Dęblinie st. asp. Wojciechem Białym.

 

Jak co roku, dzielnicowy przypomniał uczniom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasady bezpiecznego korzystania z sieci internetowej, w tym korzystania z portali społecznościowych. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 206

Na ten dzień czekali długo!

 

18 października w ZSZ nr 1 w Dęblinie odbyła się uroczystość otwarcia kompleksu boisk wielofunkcyjnych.

 

Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna. Uroczystość prowadzili uczniowie: Oliwia Długoszek i Szymon Pasturczak.

 

Swoją obecnością uświetnili ją znamienici goście: Urszula Gralewska – przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Lublinie, wizytator i opiekunka ZSZ nr 1; Grzegorz Kapusta – wicemarszałek województwa lubelskiego, starosta rycki Stanisław Jagiełło; przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska; wicestarosta powiatu ryckiego Stanisław Włodarczyk, członkowie Zarządu Powiatu, Małgorzata Grzechnik – naczelnik Wydziału edukacji, kultury, zdrowia i spraw społecznych, samorządowcy, przedstawiciele inwestora, przedstawiciele zakładów pracy współpracujących ze szkołą, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół.

 kategoria: Edukacja ,Top, Aktualności, odsłon: 350

W październiku redakcja szkolnej gazetki  „Byle do dzwonka” ogłosiła konkurs plastyczny pod hasłem „Rok Niepodległej”.

 

Konkurs oczywiście nawiązuje do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Wychowankowie świetlicy szkolnej chętnie wzięli udział w tym konkursie. Wspólnie z wychowawcą świetlicy wykonali pracę przestrzenną w formie Orła Białego.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 400

W środę 10 października klasy IV a, IV b i VI a pod opieką wychowawczyń: Małgorzaty Jakubik  - Kopeć, Beaty Byś, Iwony Kamer i Beaty Sokołowskiej z okazji Dnia Chłopaka wybrały się na wycieczkę do stolicy.

 

Najważniejszym punktem zwiedzania był stadion PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego, który samym widokiem zewnętrznym wywołał wśród większości uczniów efekt „wow”.

 

Zwiedzanie stadionu przebiegało ekskluzywną trasą VIP przeznaczoną dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów i kibiców. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 424

Ludowe poczucie sprawiedliwości w epoce romantyzmu mówiło, że każda zbrodnia musi zostać ukarana.

 

Na własnej skórze doświadczyła tego tytułowa bohaterka dramatu Juliusza Słowackiego.

 

Z historią Balladyny, żądzą władzy, która doprowadziła ją do zguby zapoznali się uczniowie klas 7 i 8 SP nr 5 oraz klas trzecich gimnazjum.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 333

W dniach 22 – 29 września 2018 roku, pięcioro uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie pod  opieką  nauczyciela języka angielskiego Erwina Freliszka wzięło udział w szkolnej wymianie w ramach partnerskiego projektu Erasmus +.

 

W realizacji projektu uczestniczyli również nauczyciele i uczniowie z Cypru, Turcji oraz Hiszpanii.

 

Spotkanie odbyło się w malowniczej miejscowości Betanzos w Hiszpanii, a jego celem było przetestowanie przez uczniów elektronicznych narzędzi diagnostycznych do badania predyspozycji oraz umiejętności zawodowych uczniów.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 447

15 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Dęblinie odbył się miejski Dzień Edukacji Narodowej.

 

Święto uczące szacunku i uznania do zawodu jakim jest nauczyciel oraz pokazujące jak dużo pracy i zaangażowania wkładają na co dzień uczniowie.

 

Było to spotkanie władz miasta z przedstawicielami placówek edukacyjnych zorganizowane, aby podziękować wszystkim tym, którzy tworzą dęblińską oświatę.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , Miasto Dęblin, odsłon: 702

W czwartek 27 września odbyło się  ognisko  z udziałem rodziców i nauczycieli. Pogoda dopisywała.

 

Ze szkoły uczniowie wyruszyli o 9.50. Na placu przy ul. Jagiellońskiej czekały już Panie dyrektor Beata Kursa oraz Jolanta Tarka.  Złożyły życzenia chłopcom z okazji ich święta.

 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu Pań i dziewcząt dołączyli się do życzeń.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 290

,, Pamięć nie dała się zgładzić…”

 

Początek października to dla ZSZ nr 1 czas szczególny. W rocznicę bitwy pod Kockiem – ostatniej bitwy kampanii wrześniowej 1939 roku – odbywa się uroczystość włączenia uczniów klas pierwszych w poczet społeczności Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie.

 

W tym roku przypadła ona 3 października.

 

Na uroczystości ślubowania zebrali się wszyscy uczniowie klas pierwszych ze swoimi wychowawcami. Nie zabrakło na niej także rodziców.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 337

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących zwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Kazimierzu Dolnym. 

 

Dzięki wyjazdowi poznali różne gatunki i zwyczaje sów, wykonali z gotowych materiałów torby ekologiczne oraz uczestniczyli w wycieczce przyrodniczej wąwozami. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 391

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x32 moc 280 kg
Przedmiotem oferty jest magnes do poszukiwań z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polsk...
Szczegóły ogłoszenia

Zapisz Się Do Klubu BETTERWARE
Kupuj bez 30% Marży! Bez ryzyka! Sama rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Po zarejestrowaniu w mojej grup...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694-972-047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mun...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię mieszkanie w Dęblinie
Kupię mieszkanie na osiedlu Staszica, Wiślana lub 15 Pułku tel. 501128822
Szczegóły ogłoszenia

Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie.Za półgodzinną ankietę otrzymamy około...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook