Dzisiaj jest wtorek, 02 czerwca 2020 r., 154 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W czwartek 10 listopada w SOSW w Dęblinie obchodzono „Dzień Patrona”. Tradycyjnie w tym dniu odbywa się ślubowanie uczniów,  którzy rozpoczęli naukę w SOSW, uroczysty apel związany ze Świętem Niepodległości i Patronem ośrodka Marszałkiem Józefem Piłsudskim oraz  otrzęsiny organizowane przez samorząd uczniowski.                                                                                                                                           kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1432

Od 8 do 10 listopada 2016 r. Szkolne Koło Historyczne, którego opiekunem jest Joanna Pardo zaprosiło uczniów do udziału w akcjach organizowanych w ramach tegorocznych obchodów Dnia Niepodległości.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1226

9 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym odbyła się czwarta edycja międzyszkolnego konkursu recytatorskiego. Konkurs odbywał się pod hasłem „Radosna Niepodległość” i miał formę prezentacji utworu poetyckiego związanego z tematyką niepodległościową.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1257

Dzień 22 października zapisał się w kalendarzu Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie WIELKIMI LITERAMI. Obchody Jubileuszu 30-lecia funkcjonowania placówki stały się doskonałym momentem, aby nadać jej imię „Bajka”.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2617

Gdy Boeing 737-800 linii Norwegian Air Shuttle rejs numer D85140 z Malagi do Warszawy zszedł poniżej podstawy chmur i dotknął kołami pasa lotniska Chopina chyba wszyscy uczestnicy wyjazdu do Sewilli odbywającego się  w ramach projektu "Staż na start" poczuli smutek. Uczniowie ZSZ nr 1 odbywali tam staż zawodowy przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanik lotniczy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 823

W dniach 20-21 października dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Jolanta Kiebzak oraz wicemarszałek Województwa Lubelskiego Grzegorz Kapusta, Przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska –Gąsiewska, członek zarządu Antoni Całka złożyli wizytę w Irpieniu (obwód kijowski) i Kijowie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1531

Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie kilka tygodni po rozpoczęciu roku szkolnego naukę rozpoczęła stażem zagranicznym w słonecznej hiszpańskiej Sewilli. Uczniowie wyjechali na staż realizowany w ramach programu ERASMUS+ "Staż na start".  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 967

W środę, 12 października, społeczność szkoły wzięła udział w rejestracji potencjalnych dawców szpiku. 24 osoby zarejestrowało się w bazie Fundacji DKMS Polska. Każda zarejestrowana osoba to szansa na nowe życie dla osób chorych na białaczkę i inne choroby krwi, potrzebujących przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego. Akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku była poprzedzona kampanią informacyjną na ten temat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1127

Już dziesiąty raz uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Małgorzatą Radomską i Jackiem Rayskim wyruszyli na Rajd Patrona czyli kilkudniową rowerową wyprawę szlakiem miejsc pamięci narodowej poświęconych patronowi szkoły generałowi Franciszkowi Kleebergowi, jego żołnierzom oraz o wszystkim, którzy walczyli o obronę i wyzwolenie Ojczyzny. Tym razem wyjątkowo nacisk nie był położony na wojnę obronną 1939 roku, choć ślady kampanii wrześniowej można było spotkać na trasie Rajdu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1183
Źródło: WSOSP

W dniach 14 - 15 września br., Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych organizuje - IV edycję „Lotniczych Warsztatów Młodzieżowych – Dęblin 2016”. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas „mundurowych” ze szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego oraz uczniów szkół współpracujących z Uczelnią.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 947

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Studia biznesowe: zarządzanie, logistyka, MBA
Interesujesz się ekonomią i biznesem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie d...
Szczegóły ogłoszenia

GINEKOLOG - Cały zakres usług Zapraszamy !!!!
Witam. GINEKOLOG oferuje cały zakres usług tanio . Szybkie terminy !!!! TEL 663-951-936 ZAPRASZAMY
Szczegóły ogłoszenia

Testy Multiselect
Witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 15 lat testami do Policji i wszystkim co związane z rekrutacją do Policji. Posi...
Szczegóły ogłoszenia

Luksusowe Kosmetyki i Perfumy Online
Sephora jest jedną z największych sieci perfumerii w Europie. Od 1998 roku jest obecna w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce ...
Szczegóły ogłoszenia

Na wymiar - kraty pomostowe, wema, stopnie schodowe Dęblin
Od lat zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dystrybucji najlepszych wyrobów stalowych. Specjalizujemy się w do...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook