Dzisiaj jest czwartek, 02 lipca 2020 r., 184 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin
Fot. Źródło:pulawy.naszemiasto.pl/

Pasażerowie wygodniej wsiadają do pociągów na stacji Puławy oraz na przystankach Puławy Miasto i Puławy Chemia. Wkrótce podróżni skorzystają z przystanku Puławy Azoty.

 

Od Dęblina do Lublina ułożono już drugi tor. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. współfinansowana jest ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko - to projekt o wartości ponad 3,5 mld zł. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 14-05-2020 10:05, odsłon: 335)

Monitory, komputery, tablety, telefony i wszelkiego rodzaju sprzęt, który pomoże w nauce i pracy przez Internet.

 

To wszystko będziemy zbierać dwa razy w tygodniu przed Areną Lublin w ramach akcji Lublin Pomaga. Sprzęt, który dla wielu nie jest już zbędny, trafi dla najbardziej potrzebujących. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-05-2020 14:02, odsłon: 196)

Dęblińscy policjanci poszukują mężczyzny który skradł perfumy w jednej z drogerii na terenie Dęblina. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu.

 

Wszystkich którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawców prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Dęblinie pod nr telefonu 47 81 20 410. Informację można przekazać anonimowo.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 12-05-2020 19:49, odsłon: 830)
Fot. Czytelnik

W dniu 12 maja na ulicy Spacerowej w Dęblinie zderzyły się dwa samochody osobowe. 

 

Na miejsce wezwano służby ratownicze. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 12-05-2020 19:29, odsłon: 1263)

Rejon odpowiedzialności 34 Patrolu Saperskiego z 1 Dęblińskiego Batalionu Drogowo – Mostowego to obszar szczególnie ciężkich walk toczonych podczas II Wojny Światowej.

 

Żołnierze 34 PS rocznie realizują około 250 zgłoszeń o wykryciu przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych, pomimo panującej pandemii COVID 19 patrol realizuje swoje zadania niemalże codziennie.

 

Doskonałym przykładem trudnych i niebezpiecznych zadań realizowanych przez dębliński patrol jest zgłoszenie o wykryciu dwóch bomb lotniczych w Radomiu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 12-05-2020 15:12, odsłon: 460)

Dyrekcja SPZOZ w Dęblinie składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim pielęgniarkom i położnym z okazji ich święta. 

 

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych – święto obchodzone corocznie 12 maja ustanowione przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN) na Kongresie w Meksyku w 1973 roku.

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 12-05-2020 15:14, odsłon: 287)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych pragnę przekazać wszystkim pracownikom wykonującym te zawody serdeczne życzenia, podziękowania i wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa wśród naszej lokalnej społeczności.

 

Zarówno mieszkańcy Dęblina, jak i władze samorządowe naszego miasta z ogromnym szacunkiem odnoszą się do zaangażowania i poświęcenia, z jakim realizujecie postawione Wam zadania, skutecznie stawiając czoła wciąż nowym wyzwaniom.

 

Dzisiejsze Święto przypada w bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie, gdy walczymy z pandemią koronawirusa. Dziękuję Wam za to, że każdego dnia narażacie swoje życie i zdrowie dla innych – dla nas.

 

Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, poczucia spełnienia w pracy oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Z wyrazami szacunku

 

Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka

 

 (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 12-05-2020 15:09)

W dniach 5-8 maja br. w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie żołnierze 2 LBOT uczestniczą w kursie medycyny taktycznej TCCC, który prowadzony jest przez byłych komandosów z JWK w Lublińcu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-05-2020 13:22, odsłon: 198)

Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu zamroziła życie gospodarcze w kraju i na świecie. Podejmowane są jednak działania, których celem jest ochrona polskich firm oraz miejsc pracy w rodzimych przedsiębiorstwach.

 

Zdaniem Bogusława Białowąsa, prezesa Banku Ochrony Środowiska, wprowadzone przez rząd tarcze – antykryzysowa i finansowa – w połączeniu z rozwiązaniami proponowanymi przez sektor finansowy, pozwolą na ograniczenie skutków kryzysu gospodarczego.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-05-2020 10:18, odsłon: 194)

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) cieszy się ogromnym i stale rosnącym zainteresowaniem Klientów.

 

Tylko w kwietniu za jego pośrednictwem PGNiG Obrót Detaliczny podpisało 7175 umów na sprzedaż gazu.

 

To wzrost o 170 proc. w stosunku do marca i niemal 30-krotnie więcej niż w lutym bieżącego roku. Łącznie, od początku 2020 r., Spółka zawarła ponad 10 tys. umów online. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 07-05-2020 14:31, odsłon: 153)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski?
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć ...
Szczegóły ogłoszenia

Usługi
WOLNE DOMKI BLISKO MORZA! ŁEBA! DOMKI NAD MORZEM! RODZINNE WCZASY! BLISKO MORZA, PLAC ZABAW, KAJAKI, ROWERY, PARKING PRZY DOMK...
Szczegóły ogłoszenia

Płyn 5 L.-dezynfekcja rąk i powierzchni- produkt medyczny
Wysokiej jakości produkt nie wysuszający dłoni. Nawilża dłonie (NARESZCIE RĘCE BĘDĄ NATŁUSZCZONE NIE SPALONE) oraz nadaje im pr...
Szczegóły ogłoszenia

Kupie stare pamiątki służb mundurowych
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Garaże Blaszane, Producent ROBSTAL
Zamów garaż blaszany bezpośrednio u producenta Nasza firma specjalizuje się produkcją konstrukcji stalowych. Miejscem siedz...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook