Dzisiaj jest wtorek, 02 czerwca 2020 r., 154 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu zamroziła życie gospodarcze w kraju i na świecie. Podejmowane są jednak działania, których celem jest ochrona polskich firm oraz miejsc pracy w rodzimych przedsiębiorstwach.

 

Zdaniem Bogusława Białowąsa, prezesa Banku Ochrony Środowiska, wprowadzone przez rząd tarcze – antykryzysowa i finansowa – w połączeniu z rozwiązaniami proponowanymi przez sektor finansowy, pozwolą na ograniczenie skutków kryzysu gospodarczego.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 145

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) cieszy się ogromnym i stale rosnącym zainteresowaniem Klientów.

 

Tylko w kwietniu za jego pośrednictwem PGNiG Obrót Detaliczny podpisało 7175 umów na sprzedaż gazu.

 

To wzrost o 170 proc. w stosunku do marca i niemal 30-krotnie więcej niż w lutym bieżącego roku. Łącznie, od początku 2020 r., Spółka zawarła ponad 10 tys. umów online. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 105

Mieszkańcy Dęblina otrzymują maseczki od policjantów patrolujących ulice. To efekt współpracy lokalnego samorządu z Policją.

 

Dodatkowo w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dęblinie maseczki trafią również do osób, które do chwili obecnej nie były same w stanie pozyskać takich środków ochrony.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 208

W piątek 24 kwietnia do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach, funkcjonującego obecnie jako jednoimienny szpital zakaźny, trafił w pełni wyposażony, specjalistyczny ambulans sfinansowany z darowizny Perła – Browary Lubelskie S.A.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 242

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo kolejny raz ostrzega przed niebezpiecznymi i fałszywymi wiadomościami sms, które rozsyłane są w celu wyłudzenia pieniędzy. Oszuści podszywają się pod Grupę PGNiG, sugerując potrzebę uregulowania rzekomych należności. 

 

Podejrzane wiadomości SMS prosimy potraktować jako SPAM i oszustwo, w żadnym wypadku nie udzielać na nie odpowiedzi, a najlepiej usunąć je ze skrzynki odbiorczej. Fałszywe wiadomości SMS-y wysyłane są z wielu różnych numerów telefonów. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 262

Przybywa wniosków elektronicznych o wsparcie WOT, a ubywa tych w formie „papierowej” - to efekt funkcjonującej już od ponad miesiąca aplikacji webowej, która usprawnia i przyspiesza pomoc udzielaną przez żołnierzy WOT samorządom, organizacjom pomocowym, domom pomocy społecznej i innym podmiotom.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 240

Poniżej przedstawiamy dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 na dzień 27 kwietnia 2020 roku.

 

Z przykrością informujemy, że Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach zmarły 2 osoby: 90-letni pacjent i 59-letnia pacjentka, z infekcją COVID-19 w przebiegu niewydolności wielonarządowej, z szeregiem chorób współistniejących.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 619

Poznajcie szeroką ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 194

W ciągu dwóch tygodni POLREGIO sprzedało ponad 1800 biletów miesięcznych za symboliczną złotówkę, w ramach specjalnej oferty dla pracowników służby zdrowia.

 

Oferta ta to ukłon przewoźnika w stronę personelu medycznego ofiarnie walczącego ze skutkami epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 189
Fot. Free-Photos/pixabay/Victoria_Borodinova

Baza danych dotyczącą obecnego funkcjonowania placówek zapewniających schronienie osobom doświadczającym przemocy w rodzinie na terenie województwa lubelskiego oraz bazy ofert poradnictwa specjalistycznego świadczonych przy użyciu zdalnych środków komunikacji.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 291

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Studia biznesowe: zarządzanie, logistyka, MBA
Interesujesz się ekonomią i biznesem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie d...
Szczegóły ogłoszenia

GINEKOLOG - Cały zakres usług Zapraszamy !!!!
Witam. GINEKOLOG oferuje cały zakres usług tanio . Szybkie terminy !!!! TEL 663-951-936 ZAPRASZAMY
Szczegóły ogłoszenia

Testy Multiselect
Witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 15 lat testami do Policji i wszystkim co związane z rekrutacją do Policji. Posi...
Szczegóły ogłoszenia

Luksusowe Kosmetyki i Perfumy Online
Sephora jest jedną z największych sieci perfumerii w Europie. Od 1998 roku jest obecna w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce ...
Szczegóły ogłoszenia

Na wymiar - kraty pomostowe, wema, stopnie schodowe Dęblin
Od lat zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dystrybucji najlepszych wyrobów stalowych. Specjalizujemy się w do...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook