Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 r., 155 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W związku z nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, związaną z zagrożeniem koronawirusem, zawieszam z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rykach i Filii w Dęblinie.

REJESTRACJA osób bezrobotnych i poszukujących pracy w PUP od dnia 16.03.2020 r. do odwołania odbywa się TYLKO PRZEZ INTERNET.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 389
https://www.premier.gov.pl

W obliczu światowej pandemii najważniejsze słowa to bezpieczeństwo i odpowiedzialność. Musimy wykonać wszystkie możliwe kroki, żeby bezpieczeństwo zdrowotne Polaków było utrzymane – zaznaczył Mateusz Morawiecki podczas wspólnej konferencji prasowej z szefami resortów zdrowia oraz spraw wewnętrznych i administracji.

 

Jak poinformował premier, rząd zdecydował się na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego.

 

„Zgodnie z ustawą, jest to stan pozwalający nakładać dodatkowe ograniczenia, które są niezbędne by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa” – wyjaśnił Mateusz Morawiecki.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 389
Fot. powiat.ryki.pl

Szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz szef MON Mariusz Błaszczak podpisali rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r.

 

Na mocy tego przepisu kwalifikacja w roku 2020 r. zostaje zakończona w piątek (13 marca br.).

 

Wszystkie wezwania wydane przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br. tracą ważność. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 467

Firma Elektromeks Dęblin ufunduje instalację fotowoltaiczną o mocy około 5 kWp dla jednej z placówek oświaty w Dęblinie.

 

Dzięki temu zwycięska placówka ograniczy koszty utrzymania o około 3000 złotych rocznie.

 

Do 15 kwietnia będzie można oddawać swój głos na jedną z dziewięciu placówek wytypowanych przez Urząd Miasta Dęblin. Głosuj i decyduj!

 

Głosy można oddawać na Facebooku pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/201291961215665/?active_tab=discussion

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, dodano: 14-03-2020 09:17

Premier ogłosił stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Z niedzieli na poniedziałek wchodzi zakaz wjazdu dla cudzoziemców. Będą wprowadzane pełne kontrole na wszystkich polskich granicach, można powiedzieć o tymczasowym przywróceniu granic. Po przekroczeniu granicy polscy obywatele zostaną skierowani na 14-dniową kwarantannę. Wprowadzone zostanie ograniczenie działalności galerii handlowych.

 

Po 21.00 poinformowano, że zmarła druga osoba zarażona koronawirusem w Polsce, 73-letni pacjent z Wrocławia.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 367
Fot. Free-Photos/pixabay/hamonazaryan1

Od 16 marca (poniedziałek) brak bezpośredniego dostępu do wydziałów starostwa.

 

Z dniem 16 marca 2020 r. na okres do 27 marca 2020 r. wprowadzam w Starostwie Powiatowym w Rykach ograniczenie w obsłudze klientów, co oznacza że klienci nie będą mieli w tym okresie bezpośredniego dostępu do pracowników i komórek organizacyjnych starostwa.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 418

Dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, na dzień 13 marca 2020 roku, na godz. 16.00, na terenie województwa lubelskiego.


1. Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem – 30.

2. Liczba osób poddanych kwarantannie – 274.

3. Liczba osób objęta nadzorem epidemiologicznym – 2329.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 661

W związku ze wzmożonym zagrożeniem epidemiologicznym zachęcamy Pacjentów mających w zamiarze skorzystać z Nocnej Pomocy Lekarskiej oraz Pacjentów Podstawowej Opieki Zdrowotnej do korzystania z teleporady (porada udzielana przez telefon).

 

Pacjenci POZ teleporadę lekarską otrzymają pod numerem telefonu: 534-037-258. Udzielający teleporady na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia Pacjenta ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego (eZLA), e-skierowania oraz kontynuację e-recept. Teleporady Pacjentom POZ są udzielane do godziny 18.00.

 

Pacjentów mających w zamiarze skorzystanie z Nocnej Pomocy Lekarskiej również zachęcamy do korzystania z teleporady. Otrzymają ją Państwo pod numerem telefonu: 534-037-258.

 

SPZOZ ul. Rynek 14 tel. 534-037-258.

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-03-2020 16:13
Fot. PUP Ryki

Uwaga!
Przypominamy, że większość spraw w urzędzie można załatwić przez stronę www.praca.gov.pl

 

JEŻELI ZAOBSERWOWAŁEŚ U SIEBIE OBJAWY WSKAZUJĄCE NA ZARAŻENIE KORONAWIRUSEM
natychmiast powiadom telefonicznie SANEPID  tel 81 865 16 37 od 8:00 do 15:00,  tel. Alarmowy całodobowo ( 693 977 570 )
 lub zadzwoń na infolinię 800 190 590.
Dowiedz się więcej o koronawirusie:
www.gov.pl/koronawirus
ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ !
NIE NARAŻAJ SIEBIE I INNYCH !

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 612

W związku zliczną i stale rosnącą liczbą osób zgłaszających się osobiście do siedziby Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie, w celu wykonania badań na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 lub zgłoszenia objawów infekcji lub kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem, prosimy o kontakt z pracownikami Państwowej Inspekcji Sanitarnej wyłącznie telefonicznie.

 

Informujemy, że Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie, do tego celu, wydzieliła 14 linii telefonicznych:

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 350

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Studia biznesowe: zarządzanie, logistyka, MBA
Interesujesz się ekonomią i biznesem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie d...
Szczegóły ogłoszenia

GINEKOLOG - Cały zakres usług Zapraszamy !!!!
Witam. GINEKOLOG oferuje cały zakres usług tanio . Szybkie terminy !!!! TEL 663-951-936 ZAPRASZAMY
Szczegóły ogłoszenia

Testy Multiselect
Witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 15 lat testami do Policji i wszystkim co związane z rekrutacją do Policji. Posi...
Szczegóły ogłoszenia

Luksusowe Kosmetyki i Perfumy Online
Sephora jest jedną z największych sieci perfumerii w Europie. Od 1998 roku jest obecna w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce ...
Szczegóły ogłoszenia

Na wymiar - kraty pomostowe, wema, stopnie schodowe Dęblin
Od lat zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dystrybucji najlepszych wyrobów stalowych. Specjalizujemy się w do...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook