Dzisiaj jest wtorek, 19 czerwca 2018 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Magiczne Ogrody
Fot.  Marti Fliszkiewicz

W poniedziałek 2 kwietnia po popołudniu, zgodnie z morsową śmigus-dyngusową tradycją, 16 Foczek i Morsów dokonało totalnego zamoczenia. 

 

Podobnie jak w ubiegłych latach, miłośnicy lodowatych kąpieli wsparli również datkiem do słoiczka Aleksandrę Tyrkalską ze Stężycy, z przeznaczeniem na jej rehabilitację.

 

Zebrana kwota to 301 zł.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 577

Jeśli pragniesz osobiście doświadczyć Bożej miłości i chcesz wejść w żywą relację z Bogiem zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary.

 

Seminarium Odnowy Wiary skierowane jest do tych, którzy pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Jest adresowane zarówno do osób młodych, które ukończyły 17 rok życia, jak i starszych, bez względu na wiek.

 

Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny wybrany przez siebie sposób…

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 480

W dniu 23 marca po Mszy Świętej o godzinie 19.00, która odbyła się w parafii Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie po odczytanym błogosławieństwie od Papieża Franciszka: cyt. "Jego Świątobliwość, łącząc się duchowo z Organizatorami i wszystkimi Uczestnikami Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, zachęca ich do ufnego powierzenia Chrystusowi siebie, swoich rodzin, przyjaciół i nieprzyjaciół, by w każdym z nich zamieszkał pokój i moc Chrystusa Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego. Na wędrówkę śladami Chrystusa, jednocząc się w modlitwie, Ojciec Święty udziela im wszystkim Apostolskiego Błogosławieństwa" - czytamy w liście.

 

127 osób wyruszyło w nocy, w drogę aby spotkać Jezusa, aby zmienić swoje życie.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 591

Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy postępujące zmiany w turystyce i stylach podróżowania.

 

Turyści co raz częściej pragną, by ich podróż była mniej inwazyjna i korzystna dla lokalnej społeczności i okolicy.

 

Równocześnie widoczna jest chęć zrozumienia kultury i autentyczności miejsc, które odwiedzamy.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, odsłon: 241
Zdjęcie poglądowe: jarmoluk / pixabay.com

Członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Dęblinie w oparciu o dotychczasowe doświadczenie w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinach doszli do jednoznacznego wniosku, iż przemoc domowa to zjawisko, którego skali nie można precyzyjnie określić, ponieważ w wielu przypadkach jest utajona.

 

Niestety w polskim społeczeństwie nadal panuje przekonanie, iż  ,,o tym co dzieje się w rodzinie, nie powinno się mówić”.

 

Dlatego też przemoc ,,karmi się milczeniem”, najczęściej dochodzi do niej, gdy w pobliżu nie ma świadków.

 

Mimo postępujących zmian społecznych i wzrostu świadomości wielu z nas, jesteśmy zbyt często nieczuli na ludzką krzywdę.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 244

Dnia 21 marca 2018 r. w naszej szkole wszyscy powitaliśmy wiosnę śpiewająco, kolorowo i z humorem. 


W tym dniu odbyła się II edycja wiosennego konkursu  „MAM TALENT” przygotowanego przez Samorząd Uczniowski.

 

Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 239

We wtorek 20 marca odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom".

 

Podobnie jak w latach ubiegłych turniej odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Na konkurs przybyło 33 uczniów dęblińskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Uczestnicy podzieleni na trzy grupy wiekowe -  szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne  - musieli wykazać się obszerną wiedzą pożarniczą. Uczestnicy zmierzyli się z  testem pisemnym.

 

Jury konkursu wyłoniło po 3 osoby z każdej grupy wiekowej. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 180

W niedzielę 11 marca ośmioosobowy patrol składający się z harcerzy 20 i 21 Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku działający w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dęblinie uczestniczył w Harcerskiej Grze Terenowej „Żołnierze Wyklęci, Żołnierze Niezłomni” zorganizowanej w Stężycy.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 147

Policjanci odwiedzili dzieci w dęblińskich przedszkolach.

Celem tych spotkań było przekazanie najmłodszym informacji na temat bezpiecznych zachowań oraz właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia.

Atrakcją dla najmłodszych były praktyczne ćwiczenia dotyczące prawidłowego przechodzenia przez przejście dla pieszych pod czujnym okiem policjanta ruchu drogowego oraz możliwość obejrzenia radiowozu i sprzętu, który wykorzystują w codziennej służbie.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 216
Fot.Archiwum Dęblin24 2016 r.

To już tradycja w Stężycy na Wyspie Wisła. Nieformalny klub morsa "Z łabędziem być" zakończy sezon morsowy, jak zawsze pomagając potrzebującym. 

 

Miłośnicy lodowatych kąpieli wesprą Karola, który od urodzenia zmaga się z chorobą genetyczną o podłożu nowotworowym.

 

Morsy w sobotę 7 kwietnia o 16:00 wejdą do lodowatej wody.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 300

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
299/586 KSH - KAS/UKS/JPK ? Profesjonalnie.
Nie likwiduj zadłużonej spółki - Sprzedaj nam ją - tel. 608-146-176 Przejmiemy Każdą Zadłużoną Spółkę w Każdej Sytuacji Fin...
Szczegóły ogłoszenia

Poszukuję Kobiet Do Współpracy
Praca dodatkowa dla kobiet, kilka h w tygodniu, sama ustalasz godziny pracy. Praca głównie online. Zarobki początkowe na poz...
Szczegóły ogłoszenia

Kup Na Wymiar Siatki Zabezpieczające
Produkowane maszynowo siatki ochronne, wykonane są ze specjalnego tworzywa - polipropylenu PP bezwęzłowego. To materiał niez...
Szczegóły ogłoszenia

Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT
Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit),...
Szczegóły ogłoszenia

Poszukiwany GRAFIK do realizacji projektów z wymiarami 3D
Firma ANODO So. z o.o. zatrudnia grafika na umowę zlecenie, do realizacji projektów z wymiarami 3D (sofy, poduszki itd.) Osoby ...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: