Dzisiaj jest wtorek, 25 lutego 2020 r., 56 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin

W przededniu Dnia Wszystkich Świętych żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” odwiedzają i porządkują groby żołnierzy, zapalają znicze i wystawiają posterunki honorowe w wielu miejscach pamięci narodowej na Lubelszczyźnie.

 

W ten sposób pragną uczcić pamięć bohaterów poległych za wolną ojczyznę.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 228

Zapraszamy na Mikołajkowy koncert charytatywny, który odbędzie się w SOSW w Dęblinie 4 grudnia o godz. 18:00. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 109

Żołnierz z lubelskiej brygady został najlepszym strzelcem wyborowym w Wojskach Obrony Terytorialnej podczas zawodów, które odbyły się w dniach 25-27 października 2019 r. na obiektach toruńskiego poligonu, ich organizatorem było Centrum Szkolenia WOT. Ponadto lubelska brygada zespołowo zajęła trzecie miejsce.

 

O miano najlepszego strzelca WOT walczyły reprezentacje trzynastu brygad OT, które rywalizowały w następujących konkurencjach: strzelecki tor przeszkód; marsz terenowy na orientację według mapy na dystansie 10 km; odnajdywanie i pomiar odległości do celów; strzelanie precyzyjne na celność i skupienie na długich dystansach do tarcz standardowych oraz z wykorzystaniem krzyża celowniczego, w czasie do 3 minut.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 331

Pracodawcy z Lubelszczyzny będą mogli powalczyć o tytuł „Pracodawcy przyjaznego żołnierzom WOT”. Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej właśnie rozpoczęło drugą edycję tego projektu. Tym razem nagrody będą przyznane aż w czterech kategoriach, a zgłoszenia do eliminacji mogą przesyłać nie tylko pracownicy-żołnierze WOT, ale i sami pracodawcy!

 

Celem konkursu jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami pracy wspierają pracowników-żołnierzy, rozumieją istotę budowy formacji, w tym stojące przed nią cele i zadania szczególnie w aspekcie lokalnym oraz doceniają korzyści, jakie wynikają z zatrudniania Terytorialsów.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 291

9-10 listopada 2019 r. po raz drugi zapraszamy modelarzy i miłośników plastikowych modeli redukcyjnych na Ogólnopolski Miting Modelarski do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

 

 

Wydarzenie ma charakter konkursu-wystawy.

 

Jest imprezą otwartą i mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni z terenu całej Polski. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, odsłon: 298

W nocy z soboty na niedzielę 26 na 27 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy.

 

Oznacza to, że w sobotę śpimy godzinę dłużej, a ci co w tym czasie mają dyżury w pracy, pracują o godzinę dłużej...niestety!

 

Pamiętajcie, aby przestawić zegarki!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 251

18 października br. w Starostwie Powiatowym w Rykach odbyła się uroczystość z okazji Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej.

 

Uroczystość poprowadziła Małgorzata Grzechnik naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych.

 

Wśród przybyłych gości byli m.in.: ks. kan. Stanisław Chodźko Dziekan Dekanatu Ryckiego, Teresa Rayska przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia i Problematyki Socjalnej, dyrektorzy szkół i poradni, a także nauczyciele i pedagodzy.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 345

W sobotę 26 października 2019 roku odbędą się obchody piętnastolecia 1 Dęblińskiej Drużyny Harcerzy "Parasol".

 

Z tej okazji drużyna organizuje dla wszystkich mieszkańców miasta Dęblin oraz zaproszonych gości grę miejską.

 

Będzie to pierwsza tego typu forma integracji z mieszkańcami, jest to również idealna okazja do promocji miasta. Wydarzenie jest bezpłatne, wszystkie koszty pokrywa drużyna.Link do wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/539446486617931/

 

Zapraszamy! kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 317

21-27 października 2019 roku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dęblinie, jak co roku, przyłącza się do Ogólnopolskiego Tygodnia Bezpłatnych Konsultacji SI.

 

Doświadczenie poprzednich edycji pokazało, że dzięki projektowi bardzo wielu rodziców zaniepokojonych rozwojem sensoryczno-motorycznym swojego dziecka, uzyskało profesjonalną poradę i wsparcie, a niektórzy dowiedzieli się o istnieniu terapii metodą Integracji Sensorycznej.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.pstis.pl/otbk i skorzystania z konsultacji.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 417

W piątek 4 października na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyła się Powiatowa Liga LA Szkół Średnich.

 

Najlepsi zawodnicy powiatu ryckiego rywalizowali w konkurencjach biegowych, skocznych i rzutnych.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 518

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Mam do sprzedania rowerek dziecięcy biegowy Kido w kolorze zielonym
Oferuję do sprzedania bądź do zmiany rower dla dziecka – a właściwie to rowerek biegowy Kross Kido który nasz syn dostała od koc...
Szczegóły ogłoszenia

Francuskie Perfumy Lane Diamond
Perfumeria online [url=https://francuskieperfumy-diamond.pl/]https://francuskieperfumy-diamond.pl/[/url] oferuje Państwu kilk...
Szczegóły ogłoszenia

Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna
Dla Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko: Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna [url=https:...
Szczegóły ogłoszenia

Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie.
Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie. Jesteśmy najbardziej niezawodnym i niezawodnym dostawcą ba...
Szczegóły ogłoszenia

Praca W Domowym Zaciszu
Praca, którą można wykonywać online. Doskonała dla mam, studentów jak i każdej innej osoby. Może to być dodatkowe zajęcie ja...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook