Dzisiaj jest piątek, 05 czerwca 2020 r., 157 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
PROŚBA O UDZIAŁ W GŁOSOWANIU W TRYBIE OBIEGOWYM
Dodał: admin, 06-04-2020 11:49, odsłon: 478

W związku z prawidłową realizacją umowy zawartą pomiędzy Lokalną Grupą Działania a Samorządem Województwa Lubelskiego na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju, otrzymaliśmy możliwość ubiegania się o dodatkowe środki finansowe w kwocie 690.000 zł.

 

W obecnym okresie programowania jest to już drugi bonus finansowy na rozwój obszaru powiatu ryckiego. Pierwszy bonus w kwocie 590.000 zł otrzymaliśmy w ubiegłym roku na rozwój przedsiębiorczości w powiecie ryckim. Na uwagę zasługuje fakt, iż jesteśmy jedną z czterech  LGD w województwie lubelskim, które mogą otrzymać dwa bonusy w postaci dodatkowych środków finansowych.
 
W dniu 3 lutego 2020 r. Zarząd LGD podjął Uchwałę Nr 2/2020 w sprawie przystąpienia do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju w celu wprowadzenia do budżetu dodatkowych pieniędzy. Podział środków finansowych konsultowany był również na posiedzeniach Rady Stowarzyszenia. W terminie od dnia 12.02.2016 r. do 26.02.2020 r. mieszkańcy obszaru objętego LSR, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy oraz inne grupy interesariuszy mogły składać wnioski w sprawie zmian LSR. Zarząd Stowarzyszenia wyznaczył termin Walnego Zebrania Członków na dzień 23 marca 2020 r. Niestety ze względu na sytuację epidemiczną w kraju nie zostało zwołane WZC.
 
Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o udział w głosowaniu w trybie obiegowym. Przeprowadzenie głosowania zgodne jest z zaproponowaną zmianą w Procedurze aktualizacji LSR, stanowiącej załącznik Nr 1 LSR.
 
Jeżeli Panu/Pani nie jest obojętny rozwój obszaru powiatu ryckiego w oparciu o środki pozyskane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, bardzo proszę o wzięcie udziału w głosowaniu. Będą Państwo mieli swój wkład w zwiększeniu pierwotnego budżetu LSR o kwotę 1.280.000 zł.
 
Bardzo proszę o wzięcie udziału w głosowaniu poprzez wypełnienie karty do głosowania w trybie obiegowym w terminie do dnia 9 kwietnia 2020 r. godz. 12.00.
 
Informacja i materiały będące przedmiotem głosowania zostały podane do publicznej wiadomości na stronie www.lokalnagrupadzialania.pl oraz przesłane drogą elektroniczną do Członków Stowarzyszenia.
 
 
Z poważaniem
Anna Wąsowska
Prezes Zarządu
 
 
Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Edyta Danasiewicz
Kilkaset nowych tablic ostrzegawczych o zakazie przechodzenia przez tory w miejscach niedozwolonych, patr...
II Dębliński konkurs artystycznych dla dorosłych pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin.    ...
2 czerwca w Urzędzie Miasta Dęblin w obecności burmistrz Beaty Siedleckiej nastąpiło oficjalne przekazani...
PCK rozpoczyna rekrutację do projektu dla młodzieży “Aktywni na 100 lat”!   – Ch...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Studia biznesowe: zarządzanie, logistyka, MBA
Interesujesz się ekonomią i biznesem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie d...
Szczegóły ogłoszenia

GINEKOLOG - Cały zakres usług Zapraszamy !!!!
Witam. GINEKOLOG oferuje cały zakres usług tanio . Szybkie terminy !!!! TEL 663-951-936 ZAPRASZAMY
Szczegóły ogłoszenia

Testy Multiselect
Witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 15 lat testami do Policji i wszystkim co związane z rekrutacją do Policji. Posi...
Szczegóły ogłoszenia

Luksusowe Kosmetyki i Perfumy Online
Sephora jest jedną z największych sieci perfumerii w Europie. Od 1998 roku jest obecna w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce ...
Szczegóły ogłoszenia

Na wymiar - kraty pomostowe, wema, stopnie schodowe Dęblin
Od lat zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dystrybucji najlepszych wyrobów stalowych. Specjalizujemy się w do...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook