Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 r., 155 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

PCK rozpoczyna rekrutację do projektu dla młodzieży “Aktywni na 100 lat”!

 

– Chcesz poznać fajnych ludzi i zaangażować się w działania charytatywne?
– Lubisz wyzwania, chcesz wziąć udział w ciekawych szkoleniach i podnieść swoje szanse na znalezienie dobrej pracy w przyszłości?
– Masz 15-29 lat?
– Mieszkasz w: Lublinie, Zamościu, Chełmie, Łukowie, Lubartowie,Tomaszowie Lubelskim, Kraśniku, Biłgoraju, Dęblinie, Hrubieszowie, Opolu Lubelskim, Radzyniu Podlaskim, Puławach lub Włodawie?kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 57

W dniu 26 maja podczas XXX Sesji Rady Miasta Dęblin uczennice klas V Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie otrzymały listy gratulacyjne i prezent w formie książek edukacyjnych za zajecie bardzo dobrych lokat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego GALILEO.

 

Konkurs organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej z siedzibą w Warszawie.

 

Gratulacje od Przewodniczącego Rady Miasta Dęblin Macieja Krygrowskiego i Burmistrz Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej otrzymały uczennice wraz z rodzicami oraz nauczyciel przygotowujący do konkursu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 84

Z okazji Dnia Działacza Kultury pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia, podziękowania oraz wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz lokalnej społeczności. 

 

Gratuluję wszystkim tym, którzy tworzą i rozwijają życie kulturalne w naszym mieście, w szczególności pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie oraz twórcom i artystom z nim związanym.

 

Zarówno władze samorządowe naszego miasta, jak i mieszkańcy Dęblina, z uznaniem odnoszą się do zaangażowania, z jakim stawiacie Państwo czoła wciąż nowym wyzwaniom, skutecznie działając na rzecz naszej gminy.

 

Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, poczucia spełnienia w pracy, oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Niech Wasza aktywność będzie pasmem sukcesów i powodem do dumy.

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Burmistrz Miasta Dęblin

 

Beata Siedlecka

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 47

Niestety sytuacja epidemiologiczna i decyzje na szczeblu rządowym spowodowały, że Monika Bąkała, dyrektor Miejskiego Domu Kultury, który corocznie organizuje Dni Dęblina zadecydowała o odwołaniu tegorocznych uroczystości.

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 27-05-2020 13:48

Radni Powiatu Ryckiego postanowili wspomóc placówki medyczne powiatu ryckiego.

 

Zakupili i przekazali środki ochrony osobistej do dwóch dęblińskich placówek medycznych w Dęlinie. 

 

Natomiast w poniedziałek przekażą kolejne dary do Szpitala Powiatowego w Rykach i Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 261

Szanowni Państwo, w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dęblinie pragnę złożyć serdeczne podziękowania Radnym Rady Powiatu Ryckiego za przekazanie do SPZOZ środków ochrony osobistej.

 

Jest nam niezmiernie miło, że pamiętają i wspierają naszą Przychodnię zarówno Włodarze Miasta Dęblin, jak i Włodarze Powiatu Ryckiego.

 

Jednocześnie bardzo dziękuję Wszystkim, którym nasza Przychodnia jest bliska.

 

Dyrektor SPZOZ, Urszula Pielacka-Chodoła

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 21-05-2020 12:41

Ośrodek Rekreacyjno- Wypoczynkowy Miód Lawenda oraz Szkola Językowa Eurolingua Siedlce zapraszają dzieci w wieku 7-10 oraz 11-13 lat na Letnie Kolonie Językowe.

 

Na najmłodszych czekać będą zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne.

 

W ubiegłym roku udział w koloniach wzięło udział ponad 50 dzieci, które do dzisiaj wspominają czas spędzony w malowniczym miejscu jakim jest Ośrodek Miód Lawenda. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 228

W ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”, które w tym roku odbywały się w nietypowy sposób, Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła internetowy konkurs plastyczny pt. ”Ilustracja do ulubionej książki”.

 

Prace docierały do biblioteki drogą mailową. W rezultacie wpłynęło 15 rysunków. Jury w składzie Milena Kłos-Jędrys, Katarzyna Wakulska i Dorota Sienkiewicz przyznało w trzech kategoriach wiekowych I-III nagrodę i wyróżnienia.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 177
Fot.Jacek Zagozdzon.Panorama Aleji Orlat

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów pragnę przekazać wszystkim pracownikom Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie serdeczne gratulacje, podziękowania oraz wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz dziedzictwa narodowego.

 

Zarówno mieszkańcy Dęblina, jak i władze samorządowe naszego miasta z ogromnym szacunkiem odnoszą się do zaangażowania, z jakim realizujecie postawione Wam zadania,
wytrwale stawiając czoła wciąż nowym wyzwaniom, których bezpośrednim efektem jest promocja lotnictwa i Miasta Dęblin.

 

Dziękuję za pracę dla lokalnej społeczności, za upowszechnianie wiedzy i kultury w naszym mieście. Wierzę, że drzwi dęblińskiego muzeum zawsze, tak jak do tej pory, będą stały otworem dla wszystkich, którzy będą chcieli poszerzać swoje zainteresowania naukowe i historyczne. 

 

Życzę przede wszystkim twórczej inwencji, zadowolenia i radości z wykonywanej pracy, rosnącej liczby turystów odwiedzających Waszą placówkę oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Burmistrz Miasta Dęblin

Beata Siedlecka

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 18-05-2020 14:01

Od piątku 15 maja br. Klienci PGNiG Obrót Detaliczny znów mogą załatwiać swoje sprawy w stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta (BOK).

 

Spółka podjęła decyzję o otwarciu większości ze swoich ponad 130 placówek.

 

Wyjątkiem są m.in. BOK-i w województwie śląskim, które ze względu na aktualną sytuację epidemiczną pozostaną tymczasowo zamknięte. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 181

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Studia biznesowe: zarządzanie, logistyka, MBA
Interesujesz się ekonomią i biznesem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie d...
Szczegóły ogłoszenia

GINEKOLOG - Cały zakres usług Zapraszamy !!!!
Witam. GINEKOLOG oferuje cały zakres usług tanio . Szybkie terminy !!!! TEL 663-951-936 ZAPRASZAMY
Szczegóły ogłoszenia

Testy Multiselect
Witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 15 lat testami do Policji i wszystkim co związane z rekrutacją do Policji. Posi...
Szczegóły ogłoszenia

Luksusowe Kosmetyki i Perfumy Online
Sephora jest jedną z największych sieci perfumerii w Europie. Od 1998 roku jest obecna w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce ...
Szczegóły ogłoszenia

Na wymiar - kraty pomostowe, wema, stopnie schodowe Dęblin
Od lat zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dystrybucji najlepszych wyrobów stalowych. Specjalizujemy się w do...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook