Dzisiaj jest poniedziałek, 15 lipca 2024 r., 197 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W Dęblinie 12 lipca 2024 r. (piątek), odbędą się „III Dęblińskie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej”, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Koło Puławy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Związek Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej Okręg Ziemi Lubelskiej, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 444

13 lipca w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się Piknik Strzelecki organizowany przez strzelnicę S. H. Security w Kochowie, w gminie Maciejowice. To niepowtarzalna okazja, by świętować Dni Maciejowic w wyjątkowy sposób!

 

Dla strzelnicy w Kochowie data ta będzie również wyjątkowa z innego powodu – tego dnia obchodzi swoje 1 urodziny! Otwarcie takiego miejsca okazało się przysłowiowym ,,strzałem w dziesiątkę”. Wśród lokalnej społeczności i nie tylko obudził się prawdziwie strzelecki duch! Jak zdradził nam właściciel strzelnicy, Sławomir Hacz, przekrój gości jest bardzo szeroki – od licznych grup szkolnych, po kilkuosobowe grupki przyjaciół, którzy z powodzeniem przeszli już cały okres stażowy i zdobyli patent strzelecki, kończąc na ugrupowaniach mundurowych, wliczając w to legendarną jednostkę wojskową GROM.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 127
Fot. ZSO/Facebook

9 lipca - to dzień wyczekiwany przez tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych z racji ogłoszenia wyników egzaminu dojrzałości. CKE opublikowała informacje, z których wynika, że 84,1 % tegorocznych maturzystów w całej Polsce zdało egzamin dojrzałości. 

 

Prawo do poprawki w sierpniu ma nieco powyżej 10%, a nie zdało egzaminu 5% maturzystów.

 

Absolwenci dęblińskiego LO zdali maturę w 100% - co jest ogromnym sukcesem edukacyjnym - już kolejny rok z rzędu.

 W imieniu pozytywnie nakręconej ekipy pasjonatów motoryzacyjnych z całej Polski, mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie – Moto Festival! Jeśli Twoje serce bije szybciej na dźwięk silników i zapach spalin, nie może Cię zabraknąć w ten weekend!

 

Czym jest Moto Festival?

 

To niezwykła okazja, by spotkać ludzi, którzy kochają wszystko, co ma koła i silnik. Nasza ekipa organizuje eventy już od ponad 20 lat, ale stale powiększamy nasz zespół o młodych, pełnych energii ludzi z nowymi pomysłami. Dzięki temu każdy nasz zlot, to świeże doświadczenie, pełne nowych atrakcji i niezapomnianych przeżyć.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 166

"STOP utonięciom", to audycja, która odbędzie się w najbliższy piątek 28 czerwca na żywo, na antenie Polskiego Radia Lublin.

 

O godz. 8.15 Pani Redaktor Agata Zalewska, porozmawia z Piotrem Świtajem - nauczycielem w-f w ZSO w Dęblinie, oraz prezesem klubu pływackiego "Z łabędziem pływać", na temat corocznych, tragicznych statystyk dotyczących utonięć w Polsce oraz ich głównych przyczyn, ale przede wszystkim, na temat sposobów skutecznego im zapobiegania. 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 353

23 czerwca 2024 r. (niedziela) w ramach Dni Dęblina i XIII Dęblińskich Dni Zrównoważonego Transportu odbędzie się XLIII Rajd Przyjaciół Dęblina, na który zaprasza Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego i Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

Do pobrania: 

Karta zgłoszenia 

Karta turysty

Regulaminkategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 645

23 czerwca 2024 r. (niedziela) w ramach Dni Dęblina i XIII Dęblińskich Dni Zrównoważonego Transportu, odbędzie się XIII Dębliński Rajd Rowerowy na Bursztynowym Szlaku „Greenways”, na który zaprasza Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego i Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 643

Blisko 700 osób wzięło udział w tegorocznej edycji biegu „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Najmłodsi mieli zaledwie kilka lat, najstarsi – ponad 70. Ulicami Garwolina biegaczki i biegacze pobiegli już po raz piętnasty, dając tym samym wsparcie osobom doświadczającym przemocy.

 

16 czerwca odbyła się 15. edycja biegu „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. To największe wydarzenie sportowe w powiecie garwolińskim, które co roku przyciąga do stolicy powiatu setki zawodników w każdym wieku – nie tylko z najbliższej okolicy, ale także z odległych zakątków Polski, a nawet z zagranicy.

 

Nie inaczej było w tym roku. Na starcie zawodów stanęło blisko 700 osób. Jedni wybrali 2-kilometrowy dystans Biegu Rodzinnego, inni zmierzyli się z odcinkiem 5 km lub głównym biegiem na 10 km. Pogoda nie była łaskawa – wysoka temperatura i palące słońce dało się we znaki zawodnikom, ale mimo to każdy z nich dzielnie walczył do samego końca.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 399
Fot. Witek Lasek Photography

Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! Nasza grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil! Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina!

 

POCZUJ MOC!

 

GDZIE? Targowisko przy ul. 15 Pułku Piechoty w Dęblinie

 

KIEDY? już w czwartek 27 czerwca o godzinie 20:00.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 630

7 czerwca 2024 roku w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbył się XXVIII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

 

Do tegorocznego konkursu przygotowały uczniów pani Barbara Kurek i pani Iwona Kamer.

 KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook