Dzisiaj jest środa, 18 października 2017 r., 291 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
CreditAgricole

Dnia 14 października Wojskowe Koło Łowieckie Nr. 118 Cyranka obchodziło 70-lecie działalności wraz z nadaniem sztandaru łowieckiego. 

Program  uroczystości rozpoczął się od poświęcenia sztandaru podczas uroczystej mszy świętej  w Kościele Garnizonowym w Dęblinie.

 

W następnej kolejności odbyła się uroczysta zbiórka w Klubie Uczelnianym WSOSP wraz z nadaniem sztandaru Łowieckiego.

 

Zgromadzeni goście na wejście do klubu uczelnianego degustowali przysmaki myśliwskie oraz mogli obejrzeć wystawę malarską o tematyce łowieckiej Tadeusza Burego.kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1

Miasto Dęblin rozpoczęło w br. realizację inwestycji polegającej na budowie i przebudowie dróg w os. Jagiellońskie. 

 

Biorąc pod uwagę bardzo zły stan dróg, docelowo planowana jest przebudowa wszystkich dróg na osiedlu. Jednak ze względu na duży zakres robót (sieć ulic o długości ok. 5 km) inwestycja będzie prowadzona etapowo.

 

Etap I zadania, realizowany w 2017 r. obejmuje kompleksową przebudowę 3 dróg gminnych w os. Jagiellońskie w Dęblinie, tj. :

  • Frycza Modrzewskiego,
  • Jana Długosza,
  • ul. Wł. Jagiełły,


kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 12
UM Dęblin

Bieg odbył się w dniu 7 października 2017 roku, jednocześnie w 5 miastach na terenie całego kraju: Warszawie, Dęblinie, Gierłoży, Grunwaldzie i Cedyni.

 

Organizatorami tego wydarzenia jest Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu -Sport Life oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 104

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 93

Miasto Dęblin zleciło wykonanie remontu ogrodzenia cmentarza komunalnego w Dęblinie wzdłuż ul. 15 Pułku Piechoty Wilków i ul. Wiślanej (strona zachodnia muru).

 

Prace rozpoczęto na początku czerwca a wykonawcą była firma Dawbud z Pionek. Wykonawca zobowiązał się wykonać prace remontowe do końca sierpnia 2017 roku.

 

Wartość wykonywanych prac to ok. 40 000 zł.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 208
Fot. Geralt

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 262

W niedzielę 17 września o godzinie 10:30 w Dęblinie odbył się IV Dębliński Bieg Uliczny oraz XIV Integracyjny Bieg Orląt.

 

Zawodnicy zmierzyli się na dystansie 5 i 10 kilometrów ulicami miasta Dęblin. Start znajdował się na Targowisku Miejskim przy ul. Niepodległości.

 

Następnie trasa prowadziła zawodników ulicami: Przechodnia, Jagiellońska, Lipowa, Stawska, powrót do ul. Jagiellońskiej, Przechodnia, następnie Okólna, PCK, Rynek by dokończyć okrążenie na placu targowym.

 

Zawodnicy rywalizujący na dystansie 10 kilometrów musieli pokonać dwa takie okrążenia. kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 258

Dnia 13 września 2017 roku w naszym mieście z wizytą pojawił się Marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Marszałek będąc w naszym rejonie u jednego z lepiej prosperujących przedsiębiorców – Jarosława Ptaszka, postanowił przy okazji odwiedzić Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Liceum Lotnicze.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 157

W sobotę dnia 16 września w Dęblinie na terenie Miejskiego Domu Kultury odbyły się Europejskie Dni Dziedzictwa pod hasłem : Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 159
lublin.uw.gov.pl

W Dęblinie odbyły się uroczystości 50-lecia powstania Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej. Z tej okazji wojewoda lubelski Przemysław Czarnek wręczył, przyznawane przez prezydenta RP, Medale za Długoletnią Służbę.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, odsłon: 379

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
POSZUKIWANY GRAFIK
POSZUKIWANY GRAFIK
Agencja reklamowa w Rykach, poszukuje grafika. Doświadczenie mile widziane. Kontakt 513 311 111.
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
SPAWACZ
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach [/b] zatrudni pracowników na stanowisku ...
Szczegóły ogłoszenia

ŚLUSARZ
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach [/b] zatrudni pracowników na stanowisku ...
Szczegóły ogłoszenia

SPECJALISTA D/S ZAKUPÓW
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach[/b] zatrudni SPECJALISTĘ D/S ZAKUPÓW Opis stanowiska:[/b] · ...
Szczegóły ogłoszenia

Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego ...
Szczegóły ogłoszenia

Szybkie Pożyczki Kredyty Duży Wybór
Poznaj oferty kredytów i pożyczek w jednym miejscu. Porównaj szczegóły ofert, które mogą Cię zainteresować jako potencjalnego...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: