Dzisiaj jest czwartek, 02 lipca 2020 r., 184 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin

W niedzielę 21 czerwca odbędą się obchody 74. rocznicy śmierci Majora Mariana Bernaciaka "Orlika". 

 

Obchody rozpoczną się o 8:45 zbiórką delegacji i pocztów sztandarowych pod kościołem w Rykach. 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-06-2020 16:52

Na czas wyborów Prezydenta RP zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. (ewentualna II tura 12.07.2020 r.), z uwagi na remont budynku szkoły ZSZ nr 2 w Dęblinie, nastąpiła zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych, w stałych obwodach głosowania nr 8, 9 i 10 w Dęblinie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 472

II Dębliński konkurs artystycznych dla dorosłych pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin. 

 

Temat konkursu: CZŁOWIEK I CZAS

 

 

 

Pliki do pobrania: 

 

Regulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [348.00 KB]

 

Karta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [313.46 KB]

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 09-06-2020 12:42

Dnia 3 czerwca br. w Urzędzie Miasta Dęblin odbyło się spotkanie.

 

Zorganizowano je w celu podziękowania tym, którzy podczas tego trudnego dla nas wszystkich okresu pandemii koronawirusa zaangażowali się w społeczną akcję szycia maseczek w Dęblinie.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 340

W dniach 8-15 maja odbył się XVII Tydzień Bibliotek pod hasłem "Zasmakuj w bibliotece" - ogólnopolski program promocji czytelnictwa i bibliotek.

 

Jest to czas, kiedy biblioteki w całym kraju organizują szereg imprez, mających na celu zwiększenie zainteresowania książką, popularyzację wiedzy o zasobach bibliotek i ofercie edukacyjno-kulturalnej.

 

 

W roku bieżącym działania te przybrały formę zdalną (z racji ogólnokrajowej kwarantanny) – spotkania autorskie, wywiady z ciekawymi ludźmi, lekcje biblioteczne, warsztaty, happeningi uliczne i plenerowe, konkursy czy eventy przyciągające rzeszę czytelników odbyły się przez Internet.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 2399

Działając na podstawie wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, wydanych na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, oraz z 2020 r. poz. 322, 374 i 567) organ prowadzący wyznacza na czas wakacji dyżury w miesiącu:

 

1)  lipiec 2020 r. -      Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” przy ul. Niepodległości 10a w Dęblinie, tel. (81) 883 06 07 oraz

Miejskie Przedszkole nr 4 przy ul. Rogowskiego 5b w Dęblinie, tel. (81) 880 01 71,

 

2)  sierpień 2020 r. -  Miejskie Przedszkole nr 3 oddział przy ul. 15 P. P. „Wilków” 24 w Dęblinie, tel. (81) 723 78 39 oraz

przy ul. Michalinowskiej 1a w Dęblinie, tel. (81) 883 38 83.

 

Jednocześnie informujemy, że przyjmowane będą tylko dzieci uczęszczające do danego przedszkola. Rezygnacja z rotacji dzieci ma zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa wywołującego chorobę COVID-19. W przedszkolach zajęcia opiekuńczo-wychowawcze prowadzone będą tylko przez pracowników danej placówki.

           

Informacje na temat przyjmowania wniosków o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny dostępne są ww. placówkach.

 

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z dyrektorami poszczególnych przedszkoli.

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 05-06-2020 11:22

II Dębliński konkurs artystycznych dla dorosłych pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin. 

 

Temat konkursu: CZŁOWIEK I CZAS

 

 

 

Pliki do pobrania: 

 

Regulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [348.00 KB]

 

Karta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [313.46 KB]

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 175

2 czerwca w Urzędzie Miasta Dęblin w obecności burmistrz Beaty Siedleckiej nastąpiło oficjalne przekazanie przez Marka Kuta nagrody ufundowanej przez jego firmę ELEKTROMEKS na ręce dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Dęblinie Beaty Kursy.

 

Firma zajmuje się odnawialnymi źródłami energii i stacjonuje u nas w mieście na ulicy Partyzantów. Przypomnijmy, że firma pana Marka zorganizowała konkurs pn. „Zielony prąd w oświacie”, który polegał na głosowaniu na portalu społecznościowym Facebook na jedną z nominowanych placówek oświatowych.

 

Zasady były proste. Placówka, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę w postaci instalacji fotowoltaicznej o wartości ok. 30 000 zł.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 326

W dniu 26 maja podczas XXX Sesji Rady Miasta Dęblin uczennice klas V Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie otrzymały listy gratulacyjne i prezent w formie książek edukacyjnych za zajecie bardzo dobrych lokat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego GALILEO.

 

Konkurs organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej z siedzibą w Warszawie.

 

Gratulacje od Przewodniczącego Rady Miasta Dęblin Macieja Krygrowskiego i Burmistrz Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej otrzymały uczennice wraz z rodzicami oraz nauczyciel przygotowujący do konkursu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 175

Z okazji Dnia Działacza Kultury pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia, podziękowania oraz wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz lokalnej społeczności. 

 

Gratuluję wszystkim tym, którzy tworzą i rozwijają życie kulturalne w naszym mieście, w szczególności pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie oraz twórcom i artystom z nim związanym.

 

Zarówno władze samorządowe naszego miasta, jak i mieszkańcy Dęblina, z uznaniem odnoszą się do zaangażowania, z jakim stawiacie Państwo czoła wciąż nowym wyzwaniom, skutecznie działając na rzecz naszej gminy.

 

Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, poczucia spełnienia w pracy, oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Niech Wasza aktywność będzie pasmem sukcesów i powodem do dumy.

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Burmistrz Miasta Dęblin

 

Beata Siedlecka

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 121

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski?
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć ...
Szczegóły ogłoszenia

Usługi
WOLNE DOMKI BLISKO MORZA! ŁEBA! DOMKI NAD MORZEM! RODZINNE WCZASY! BLISKO MORZA, PLAC ZABAW, KAJAKI, ROWERY, PARKING PRZY DOMK...
Szczegóły ogłoszenia

Płyn 5 L.-dezynfekcja rąk i powierzchni- produkt medyczny
Wysokiej jakości produkt nie wysuszający dłoni. Nawilża dłonie (NARESZCIE RĘCE BĘDĄ NATŁUSZCZONE NIE SPALONE) oraz nadaje im pr...
Szczegóły ogłoszenia

Kupie stare pamiątki służb mundurowych
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Garaże Blaszane, Producent ROBSTAL
Zamów garaż blaszany bezpośrednio u producenta Nasza firma specjalizuje się produkcją konstrukcji stalowych. Miejscem siedz...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook