Dzisiaj jest środa, 23 sierpnia 2017 r., 235 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

"Domek Ogrodnika" w kompleksie pałacowo-parkowym w Deblinie ożył artystycznym duchem. Tutaj mieści się świetlica osiedla Lotnisko, w której obecnie odbywają się Eko-artystyczne warsztaty wakacyjne, zorganiazowane dzięki wsparciu Agnieszki Chlaściak-Pietruszewskiej, prezes Stowarzyszenia Eko-Reset.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 265
Zdjęcie poglądowe/jarmoluk

Roboty budowlane w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie zatok i placów postojowych na os. Wiślana w rejonie zespołu boisk sportowych, zespołu garaży i bloku Stężycka 52”

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 275

W niedzielę 30 lipca o godzinie 13:00 zostali powitani w Dęblinie kolejni wodniacy, którzy podjęli tym razem spływ Wisłą z Sandomierza do Warszawy.

 

Spływ rozpoczął się 29 lipca, a zakończy się 1 sierpnia wzięciem udziału w uroczystej paradzie jednostek pływających, które w stolicy wypłyną na Wisłę w godzinę „W”. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 148

W czwartek 29 lipca przewodniczący Zarządu Osiedla Żwica Antoni Kujda wraz z pozostałymi członkami zarządu oraz radnym Miasta Dęblin Mieczysławem Groblem zorganizowali piknik dla tutejszych mieszkańców i dla ich dzieci. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 179

W odpowiedzi na liczne prośby zarówno kupujących jak i sprzedających na Targowisku Miejskim przy ul. 15 Pułku Piechoty Wilków w miesiącu czerwcu bieżącego roku wykonano powierzchniowe odwodnienie terenu.kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 291

Dęblin powitał i ugościł kolejną grupę Flisaków. Tym razem w miniony wtorek 25 lipca o godz. 12:00 do przystani pod Miejskim Domem Kultury zawitali flisacy z Krakowa, Sandomierza oraz grupa harcerzy z Łodzi.

 

Żeglarze po zacumowaniu swoich niepowtarzalnych i nietypowych łodzi zostali powitani przez przedstawicieli Urzędu Miasta Dęblina, Muzeum Sił Powietrznych oraz Miejskiego Domu Kultury.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 141

Od 4 tygodni w każdą niedzielę lipca o godz. 18:00 w Kościele pw. Św. Piusa V Papieża w Dęblinie odbywały się koncerty znanych w Polsce i na świecie artystów. 

 

Dęblin gościł takich artystów jak Rudolf Inning, Sebastian Adamczyk, Józef Serafin, czy tak jak w minioną niedzielę Mariette Kruzel – Sosnowską (organy) w akompaniamencie Leszka Szarzyńskiego (flet). 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 98

W minioną niedzielę tj. 16 lipca 2017 roku Zarząd Koła PZW „Start” w Dęblinie zorganizował spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Dęblin. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 180

W niedzielę 16 lipca odbył się już po raz trzeci koncert z cyklu III Międzynarodowego Spotkania z Muzyką Organową w kościele pod wezwaniem Św. Piusa V Papieża w Dęblinie.

 

Po występach Rudolfa Inninga i Sebastiana Adamczyka przyszedł czas na Józefa Serafina jednego z najbardziej utytułowanych organistów polskich. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 128

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam Gotową Spółkę
Oferujemy Państwu największą ofertę Gotowych Spółek w cenie od 3500 zł za spółki z 2017 roku -Każda oferowane przez nas spó...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Spółkę z o.o.
Wszystkie oferowane przez nas spółki posiadają : składane co miesiąc deklaracje VAT , uregulowaną sytuację sprawozdawczą/sk...
Szczegóły ogłoszenia

Dęblin -praca APTEKA
Apteka w Dęblinie zatrudni magistra farmacji,technika farmacji CV prosze przesłać: [url=mailto:aptekipharma@gmail.com]aptekiph...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIĘ CIĄGNIKI URSUS C360 tel. 725 361 836
Kupie Ursusa C360 C-360 c360 360 C360 3p Skup C-328 kupię Ursus C330 4011 C355 C385 C-902 C-912 C914 2812 3512 Tel.725 361 836 (...
Szczegóły ogłoszenia

Kupujemy Zadłużone Spółki tel. 794-784-794.
Jesteśmy postrzegani na rynku obrotu spółkami jako lider od wielu lat. Zarządzanie kryzysowe, restrukturyzacja, ochrona majątk...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: