Dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2023 r., 345 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje uczestnictwo zgłosiło wielu wystawców. Zapraszamy na zakupy w godzinach 12:00 - 18:00.

 

Tradycyjnie, już po raz dziewiąty zapraszamy Państwa również na "Wigilię Miejską", podczas której będzie okazja do złożenia sobie życzeń, skosztowania pysznych potraw wigilijnych przygotowanych przez Koło Gospodyń Miejskich w Dęblinie "Nadwiślańskie Babeczki".

 

Artyści z Miejskiego Domu Kultury uświetnią spotkanie wspaniałym koncertem, który przybliży nam klimat zbliżających się świąt. Pojawić ma się również sam Święty Mikołaj oraz harcerze z Betlejemskim Światełkiem Pokoju.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 08-12-2023 19:24, odsłon: 86)

6 grudnia, na Osiedlu Wiślana - Żwica był wyjątkowo magiczny, pełen uśmiechów i radości. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na odwiedziny Świętego Mikołaja, w którego rolę wcielił się nasz Przewodniczący Zarządu Kamil, jednak nie przybył sam, miał pomocnika, w którego rolę wcielił się Radny Mieczysław i śnieżynkę, w której rolę wcieliła się mieszkanka osiedla Dorota. Wspólnie zdecydowali się roznieść świąteczną magię i słodkości do drzwi domów dzieci zamieszkałych na naszym osiedlu.

 

Kiedy zegar wskazał odpowiednią godzinę, na osiedlu rozległy się dzwonki, a zza rogu pojawiła się postać Mikołaja wraz ze swoją sympatyczną ekipą. Pełni entuzjazmu, rozdawali uśmiechy równie hojnie, jak słodkości. Dzieci, z oczami błyszczącymi ze zdziwienia i radości, z niecierpliwością czekały na swoją kolej. Mikołaj wraz ze swoim zastępem zatrzymywali się przed każdym domem, rozmawiali z dziećmi, pytali o ich grudniowe marzenia i czy były grzeczne w tym roku, a następnie przekazywali im słodki upominek.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 08-12-2023 19:08, odsłon: 248)

To fenomenalne zakończenie 2023 roku, a każdy konkurs to wiele wzruszeń, emocji i niegasnącej radości jaką daje taniec. Gratulujemy tancerzom i instruktor Pani Małgorzacie Knieć Sprawce.

 

- MRT III 3 Miejsce kl.4-6 Performing

- MRT II 3 Miejsce.kl.ponadpodstawowe

- Ruben Kośla 1 Miejsce kl.1-3 kat.Performing

- Natalia Sitnik 3 Miejsce kl.ponadpodstawowe

- Aleksandra Hacz 3 Miejsce kl.ponadpodstawowe

- Zofia Wiśniewska 4 Miejsce kl.7-8 i ponadpodstawe

- Patrycja Kondej 4 Miejsce kl.4-6

- Julia Prociewicz 5 Miejsce kl.ponadpodstawowe

- Joanna Cyran 5 Miejsce kl.4-6kat.Jazz

 

Podziękowania za opiekę dla Pani Kasi Wiśniewskiej i Pani Edyty Filipek.

 

 

/Autor: Miejski Dom Kultury w Dęblinie/

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 08-12-2023 17:57)

Burmistrz Miasta Dęblin przeprowadził konsultacje w zakresie wyboru nazwy dla nowopowstałego ronda zlokalizowanego na skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza (ciąg drogi powiatowej Nr 1449L) i Tadeusza Kościuszki oraz ciąg drogi wojewódzkiej nr 801 w Stężycy (obręb Nadwiślanka) poprzez podanie tematyki podlegającej konsultacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Dęblin.

 

Konsultacje odbyły się w okresie od dnia 28 listopada 2023 r. do 03 grudnia 2023 r. i polegały na odpowiedzi na pytanie:

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 08-12-2023 16:50, odsłon: 156)

Miejsce: INTERNAT ZSZ Nr 1 w Dęblinie (sala na parterze)ul. Tysiąclecia 27B

 

Rejestracja 8:30 - 12:30

Zapraszamy wszystkich chętnych!

 

Organizatorem akcji jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 08-12-2023 15:44, odsłon: 81)

Dzień OtwartyOśrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Michalinowskiej 1 w Dęblinie.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniu 17.12.2023r. w godz. 11:00-15:00.

 

W ramach Dnia Otwartego koordynatorka Ośrodka psycholog mgr Joanna Jeł opowie o organizacji pracy w Ośrodku. Natomiast swoją pracę zaprezentuje: mgr Małgorzata Bednarska, terapeutka rodzinna (psychoterapeutka), mgr Sylwia Wójtowicz, terapeutka rodzinna (psychoterapeutka), mgr Anna Grzegorczyk, psychoterapeutka (terapia psychodynamiczna), mgr Kinga Hołda, terapeuta środowiskowy.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 08-12-2023 14:37, odsłon: 63)
Fot: Arkadiusz Tarłowski

Dołączcie do drugiego Jarmarku Świątecznego na Zamku w Janowcu 16 i 17.12! Przed Wami okazja do poznania wyjątkowego gościa, Mordola z Północy! Zostańcie świadkami tworzenia się nowej tradycji w zabytkowym miejscu. Zobaczcie, co będzie się działo!

 

Zamek w Janowcu zaprasza na niezwykłe spotkanie w sobotę i niedzielę. Dziedziniec Zamku ozdobią świąteczne dekoracje. Na stoiskach znajdziecie pyszne dania i ozdoby. Atmosferę wypełni zapach przysmaków. Pierwsza edycja Jarmarku Świątecznego w 2022 pokazała, że to wydarzenie jest świetnym pomysłem na spędzenie rodzinnego czasu. Odtąd stanie się to lokalną tradycją.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 07-12-2023 19:34, odsłon: 71)

W dniu 9 grudnia 2023 r. w ramach „II Dęblińskich obchodów urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego” odbędzie się XXV Rajd Legionistów, na który zaprasza Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy AK w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

Szczegóły znajdują się w regulaminie i na plakacie rajdu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 05-12-2023 19:51, odsłon: 469)

Światowy Dzień Pluszowego Misia był okazją do potkania z dziećmi Oddziału Szkolno- Przedszkolnego nr. 3 w Dęblinie. Ze względu na złe warunki pogodowe dnia 24 listopada, pracownica Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia Rycice odwiedziła grupę przedszkolaków w ich siedzibie.

 

Tego dnia maluszki przyniosły ze sobą swoje ulubione pluszaki i z ochotą opowiadały o nich, a pani bibliotekarka opowiedziała im historię powstania Pluszowego Misia oraz zapoznała z gatunkami niedźwiedzi żyjącymi na Świecie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 05-12-2023 18:46, odsłon: 113)

W sobotę 2 grudnia w Świętochłowicach odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI - VIII Barbórkowo - Mikołajkowe Mistrzostwa Polski w Zimowym Pływaniu zorganizowane na OSIR Skałka przez Klub Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania Termoklina.

 

Tego dnia w iście zimowej aurze, przy temperaturze wody 0,98°C i temperaturze powietrza -0,3°C nasi reprezentanci wystartowali w dotąd niespotykanych dla nich warunkach.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 04-12-2023 18:25, odsłon: 244)
KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook