Dzisiaj jest środa, 29 stycznia 2020 r., 29 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Zdjęcie poglądowe/ pixabay.com / kasjanf

Zaostrzony zakaz handlu w niedziele i swięta. Zmiany w ustawie powodują, że na niedzielne zakupy w ciągu roku pójdziemy tylko siedem razy. 

 

Dodatkowo zakupy w wigilię 24 grudnia oraz w sobotę przed dniem Wielkiej Nocy, w tym roku 11 kwietnia zrobimy do godziny 14.00. Po tym czasie handel jest zabroniony. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 29-01-2020 09:03, odsłon: 54)

Dnia 12 stycznia na zaproszenie proboszcza parafii, księdza kanonika mgr Andrzeja Kani, dzieci z oddziału II "Zuchy- marynarze" z Miejskiego Przedszkola nr 3 przy ulicy Michalinowskiej 1A w Dęblinie, wystawiły przedstawienie świąteczne "Jasełka" w Kościele Parafialnym Chrystusa Miłosiernego przy ulicy Wiślanej w Dęblinie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 28-01-2020 13:55, odsłon: 88)

W dniu 17. stycznia świetlicę osiedla Lotnisko odwiedzili sokolnicy.

 

Państwo Magdalena i Krzysztof Piotrowscy wraz ze swoim podopiecznym jastrzębiem Harrisa uatrakcyjnili czas ferii zimowych.

 

Dzieci w świetlicy wysłuchały najpierw ciekawego wykładu na temat ptaków drapieżnych.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-01-2020 11:50, odsłon: 81)

Ferie zimowe dla dzieci już minęły. Te w świetlicy osiedla Lotnisko pod nazwą „free free ferie” uznajemy za bardzo udane.

 

Przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku z zajęć w godzinach 12.-17. mogło skorzystać każde dziecko, które przyszło do świetlicy.

 

Niektóre przybywały wcześniej by spokojnie zjeść śniadanie, a inne wychodziły dopiero o godzinie 18. Każde pomieszczenie w ciągu dnia tętniło zabawą i twórczością.Czytaj więcej (kategoria: Top, Miasto Dęblin, Aktualności, dodano: 28-01-2020 10:41, odsłon: 39)

W piątek 10 stycznia br. w siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

 

Uroczystość została zorganizowana przez Wojewodę Lubelskiego przy współudziale Lubelskiego Kuratora Oświaty. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczył Lech Sprawka – Wojewoda Lubelski oraz Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty.

 

Krótki program artystyczny przedstawili uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim.

 

Wśród stypendystów znalazł się uczeń dęblińskiego Liceum Ogólnokształcącego – Jan Pawłasek z klasy 3 ab.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 27-01-2020 16:39, odsłon: 144)

23 stycznia br. w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbyła się narada dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej, dowódców wszystkich brygad OT oraz przedstawicieli kluczowych instytucji i służb ratowniczych odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe na Lubelszczyźnie.

 

2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej, w dniach 22-23 stycznia br. była gospodarzem narady szkoleniowo-metodycznej kadry dowódczej WOT oraz dowódców wszystkich brygad OT. Narada w całości poświęcona była zadaniom WOT podczas wsparcia organów administracji publicznej i służb ratowniczych w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych o charakterze niemilitarnym.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 27-01-2020 13:24, odsłon: 62)

W niedzielę 25 stycznia odbyło się "Noworoczne Morsowanie dla Ani".

 

150 morsów zanurzyło się w starorzeczu Wisły by wspomóc w leczeniu Anię Piątek z Gołębia. Podczas wydarzenia, wolontariusze Fundacji Słoneczko zbierali datki do puszek.

 

Temperatura wody wynosiła 2,3°C, natomiast powietrza 2°C. 

 

Zebrana kwota to 5102,50 zł.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Sport, dodano: 27-01-2020 11:55, odsłon: 294)

W piątek 31 stycznia o godz. 15.00  w Dęblinie, Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podpisze umowę na zakup 32 wielozadaniowych samolotów F-35 dla Sił Powietrznych RP.

 

- Mówiłem, że będą. Już w ten piątek, w Dęblinie o godz. 15:00 podpiszę wartą 4,6 mld USD umowę na zakup 32 najnowocześniejszych myśliwców piątej generacji F-35 - napisał na Twitterze minister Błaszczak.  

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 24-01-2020 11:07, odsłon: 188)

W czwartek 16 stycznia odbyła się wycieczka do kina Renesans w Rykach, na którą pojechały dzieci z dęblińskich świetlic środowiskowych: Wiślana, Młynki, 1-go Maja i Lotnisko.

 

Film jaki obejrzeli młodzi dęblinianie to „Urwis” - jest to porywająca animowana komedia producentów Shreka! Pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 23-01-2020 06:55, odsłon: 134)

22 stycznia ok. godz. 6.00 na szlaku Zarzeka – Puławy Azoty wystąpiła awaria sieci trakcyjnej. Natychmiast na miejsce skierowano służby techniczne. Uszkodzoną sieć naprawiały 2 pociągi sieciowe.

 

Powołano też specjalny zespół, złożony z przedstawicieli przewoźników oraz zarządcy infrastruktury, który na bieżąco koordynuje prowadzenie ruchu pociągów.

 

Od godz. 14.36 pociągi Przewozów Regionalnych i PKP Intercity przywrócono z powrotem kurs na całym odcinku Dęblin – Lublin.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-01-2020 15:34, odsłon: 188)
KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKA
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKA
Zatrudnie elektryka do instalacji, budowa market Mrówka Deblin   Tel 609553867 
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Depilacja.pl - skuteczna depilacja laserowa
Gładkie ciało to marzenie każdej kobiety, gładkie ciało na stałe to podobno cud. Ale z nami takie cuda się zdarzają :) Depi...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. wsparcia procesu sprzedaży – praca zdalna
Szukamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Asystent ds. wsparcia procesu sprzedaży – praca zdalna Pełna t...
Szczegóły ogłoszenia

holowanie warszawa
zapewniamy kierowcom calodobowa pomoc na drodze podczas roznych zdarzen drogowych takich jak awaria ,kolizja lub wypadek .pracuj...
Szczegóły ogłoszenia

Praca Dodatkowa Lub Stała
Praca dla przedstawicieli, ludzi komunikatywnych, ambitnych. Możesz pracować offline i online. Polska firma, na umowę, za...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skuteczni...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook