Dzisiaj jest środa, 23 sierpnia 2017 r., 235 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Uczniowie Technikum Elektrycznego i Technikum Informatycznego ZSZ nr 1  w roku 2017 i 2018  wyjadą na miesięczny zagraniczny staż do Irlandii.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 212

W piątek 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

 

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego uroczyście odśpiewali Hymn Narodowy oraz usłyszeli wiele ciepłych słów od dyrektora i wychowawców.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 337
fot. PublicDomainPictures/pixabay.com

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Bibliowakacje. 

 

Zajęcia dla dzieci dostępne w miesiącu lipcu i sierpniu, we wtorki i czwartki już od godziny 12:00. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 150

23 czerwca 2017 – na ten dzień czekała cała społeczność szkolna! W auli spotkali się uczniowie, dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, rodzice, by w uroczysty sposób zakończyć rok szkolnych 2016/2017.  

 

Nie zabrakło gości: wśród nich władze powiatu Hanna Czerska Gąsiewska -  przewodnicząca Rady Powiatu, w imieniu  dyrektora WZL Bartłomieja Kacperczyka gościł kierownik działu kadr Daniel Drózd, przedstawiciel Rady Rodziców Aneta Jaworska, rodzice wychowanków, którzy odebrali listy gratulacyjne za wyniki w nauce i osiągnięcia swoich dzieci.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 237

W czwartek 22 czerwca w słoneczne przedpołudnie Milena Kłos z Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziła dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 W Dęblinie. 

 

 

Grupy 3, 4 i 5-latków z wielką uwagą i zainteresowaniem wysłuchały bajek, które czytała im bibliotekarka. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 170

W dniu 5 czerwca przedszkolaki z grupy "Leśne Ludki" oraz "Mądre Sówki" uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru Capitol w Warszawie. 

 

Dzieci obejrzały spektak "Wanna Archimedesa" wg Krzysztofa Jaślar i Krystyny Kwiatkowskiej w wykonaniu profesjonalnych aktorów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 237

Dzieci z dęblińskiego przedszkola "Bajka" z grup "Krasnoludki", "Misie" oraz "Wróżki i Czarodzieje" pojechały na długo wyczekiwaną wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie.

 

W Parku Jurajskim, dzieci oglądały naturalnych rozmiarów makiety prehistorycznych zwierząt, począwszy od najmniejszych, a skończywszy na imponującym wielkością diplodoku.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 165
Drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wzięła udział w konkursie "Twoje europejskie wyzwanie".
 
Konkurs polegał na ukazaniu przy pomocy krótkiego 1 - minutowego nagrania zmian w powiecie ryckim po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. 
 
 


kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 195
KWP Lublin

W Krasnymstawie, Włodawie i Rykach odbyły się powiatowe eliminacje Turnieju „Jestem Bezpieczny”. W powiecie krasnostawskim najwięcej punktów zdobyła drużyna z Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie.

W powiecie włodawskim najlepsza okazała się drużyna z Woli Wereszczyńskiej, ale rywalizacja była bardzo zacięta, bo kolejne miejsca na podium zostały wyłonione w trakcie dogrywki.

Natomiast drużyna ze szkoły podstawowej w Kłoczewie została zwycięzcą w powiecie ryckim. Wszyscy uczestnicy z rąk organizatorów konkursu odebrali puchary, atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 122
MBP Dęblin

W Miejskiej Bibliotece Publicznej zakończyła się III edycja kursu komputerowego 50+ Projekt „Technologie ICC Dla Ciebie”.

 

Uczestnicy kursu nabyli umiejętności posługiwania się komputerem i poznali tajniki serfowania po internecie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 234

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam Gotową Spółkę
Oferujemy Państwu największą ofertę Gotowych Spółek w cenie od 3500 zł za spółki z 2017 roku -Każda oferowane przez nas spó...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Spółkę z o.o.
Wszystkie oferowane przez nas spółki posiadają : składane co miesiąc deklaracje VAT , uregulowaną sytuację sprawozdawczą/sk...
Szczegóły ogłoszenia

Dęblin -praca APTEKA
Apteka w Dęblinie zatrudni magistra farmacji,technika farmacji CV prosze przesłać: [url=mailto:aptekipharma@gmail.com]aptekiph...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIĘ CIĄGNIKI URSUS C360 tel. 725 361 836
Kupie Ursusa C360 C-360 c360 360 C360 3p Skup C-328 kupię Ursus C330 4011 C355 C385 C-902 C-912 C914 2812 3512 Tel.725 361 836 (...
Szczegóły ogłoszenia

Kupujemy Zadłużone Spółki tel. 794-784-794.
Jesteśmy postrzegani na rynku obrotu spółkami jako lider od wielu lat. Zarządzanie kryzysowe, restrukturyzacja, ochrona majątk...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: