Dzisiaj jest czwartek, 14 grudnia 2017 r., 348 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
CreditAgricole

W piątek 8 grudnia odbyła się w coroczna impreza integracyjna Dzień Otwartych Drzwi. Tradycja jest koncert podopiecznych WTZ, których wspierają pracownicy WTZ i zespół Poławiacze Pereł z Michałem Pastuszakiem.

 

To muzyczne święto, to podsumowanie całorocznej pracy oraz uświęcenie Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

 

Tytuł koncertu „Z biegiem rzeki” nie był przypadkowy, tego roku podopieczni WTZ świętowali również Ogólnopolskie Obchody Roku Wisły.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 145

W ramach projektu „Zawodowcy z Dęblina na europejskim rynku pracy”, „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ 24 uczniów z technikum informatycznego i elektrycznego pod opieką Jolanty Kiebzak i Artura Misiaka w dniach 13.XI-8.XII odbywało zagraniczną praktykę zawodową  w Irlandii, w firmach  o profilach działalności zgodnych z kierunkami kształcenia.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 97

W czwartek 16 listopada uczniowie klas piątych i szóstych kolejny raz obejrzeli spektakl teatralny wystawiony w kinie Błękit w Dęblinie przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu pt. „Ten obcy”.

 

Scenariusz sztuki został napisany na motywach  powieści  Ireny Jurgielewiczowej pod tym samym tytułem.

 

Książka ta jest lekturą obowiązkową w klasie VI szkoły podstawowej. Jej kontynuacją jest powieść "Inna?".kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 117

We wtorek 21 listopada uczniowie klas maturalnych ZSZ nr 1 rozpoczęli próbny egzamin maturalny z Operonem. 

 

Jest to dla uczniów ważna próba, dzięki której sprawdzą swoją wiedzę i dowiedzą się, co muszą jeszcze powtórzyć oraz przećwiczyć, aby w maju udało się wszystko dobrze zdać.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 101

 

W ramach projektu „Zawodowcy z Dęblina na europejskim rynku pracy” o numerze 2017-1-PL01-KA102-035852 w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe 24 uczniów z technikum informatycznego i elektrycznego ze swoimi opiekunami Jolantą Kiebzak i Arturem Misiakiem wyjechało 12 listopada na miesięczne praktyki do Irlandii.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 142

Z dokumentów wynika, że budowa Czwórki została rozpoczęta w 1966 roku.

 

W szkolnej kronice można znaleźć informację o tym, że 26 listopada 1966 roku został w fundamenty szkoły wmurowany akty erekcyjny, a 9 grudnia 1967 roku „Komitet Budowy Szkoły Podstawowej nr 4 Dęblin – Masów przekazał nowy budynek szkolny dzieciom i młodzieży garnizonu lotniczego i osiedla Masów”.

 

W miarę upływu lat budynek z 1967 roku był już zbyt mały i dlatego podjęta została decyzja o rozbudowie szkoły, a w 1989 roku uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny w nowej szkole. kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 151
Fot. Urząd Wojewódzki Lublin

Uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych nr1 w Dęblinie odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów dla wybitnie zdolnych uczniów.

 

Uroczystą Galę wręczenia listów gratulacyjnych zorganizowano 7 listopada w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

 

Listy gratulacyjne w imieniu  premier Beaty Szydło wręczali  kurator Oświaty - Teresa Misiuk oraz wojewoda Lubelski- Przemysław Czarnek.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 150

Drużyna młodych matematyków Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, w składzie: T. Bąska, S. Vizgalin i Y. Kurchenko pod opieką Artura Misiaka, wzięła udział w finale V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo”. 

 

Jest to matematyczny drużynowy test online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, który odbył się na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 101

Szkolna drużyna młodych matematyków z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, w składzie: T. Bąska, S. Vizgalin i Y. Kurchenko pod opieką Artura Misiaka, zakwalifikowała się do finału V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo” – czyli matematycznego drużynowego testu online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 130

W dniu 4 października 2017roku wszyscy uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, zebrali się w auli szkolnej na uroczystości ślubowania.

 

Po wprowadzeniu sztandaru nastąpiło powitanie osób zgromadzonych na uroczystości, po czym głos zabrała dyrektor Jolanta Kiebzak, która przybliżyła uczniom historię nadania szkole sztandaru i imienia bohaterskiego Generała Franciszka Kleeberga.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 146

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
POSZUKIWANY GRAFIK
POSZUKIWANY GRAFIK
Agencja reklamowa w Rykach, poszukuje grafika. Doświadczenie mile widziane. Kontakt 513 311 111.
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Hostessy
Klub nocny w Białymstoku zatrudni hostessy. Zapewniamy wysokie zarobki - dniówka 100zł + prowizje. Zwracamy koszty podróży. Istn...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE stare ordery,medale,odznaki,odznaczenia,orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki itp.: polskie, niemieckie,austriackie i inne, wojskowe oraz cyw...
Szczegóły ogłoszenia

Zadłużona Działalność Gospodarcza lub Spółka ? US/UKS
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania...
Szczegóły ogłoszenia

Dodatkowy Dochód dla Kobiet i Nie Tylko!
Zapraszam do współpracy osoby szukające pracy dorywczej lub stałej. Praca w domu przez internet. Jeśli lubisz pracę w domow...
Szczegóły ogłoszenia

Kupujemy Zadłużone Spółki i Działalności / Podatki Pomoc
Pomagamy Zadłużonym Spółkom oraz Jednoosobowym Działalnością Gospodarczym , czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A prowadze...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: