Dzisiaj jest sobota, 21 października 2017 r., 294 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
CreditAgricole

Szkolna drużyna młodych matematyków z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, w składzie: T. Bąska, S. Vizgalin i Y. Kurchenko pod opieką Artura Misiaka, zakwalifikowała się do finału V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo” – czyli matematycznego drużynowego testu online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 103

W dniu 4 października 2017roku wszyscy uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, zebrali się w auli szkolnej na uroczystości ślubowania.

 

Po wprowadzeniu sztandaru nastąpiło powitanie osób zgromadzonych na uroczystości, po czym głos zabrała dyrektor Jolanta Kiebzak, która przybliżyła uczniom historię nadania szkole sztandaru i imienia bohaterskiego Generała Franciszka Kleeberga.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 120

Pamięć o ostatniej bitwie kampanii polskiej 1939 roku i patronie ZSZ nr 1 – bohaterskim generale Franciszku Kleebergu to obowiązek społeczności szkolnej w Dęblinie. 

 

To właśnie z tego powodu w sobotę, 30 września 2017 roku Sztandar szkoły oraz grupa uczniów pod opieką pań: Małgorzaty Radomskiej oraz Julii Całki pojechali do Woli Gułowskiej. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 108

Fizyka to nauka, w której doświadczenia odgrywają decydującą rolę.

 

Dlatego też uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie z klas I, II, III i IV specjalności technik mechanik lotniczy wraz z opiekunami Magdaleną Wojdat, Agnieszką Ungiert i Iwoną Zugaj 26 września uczestniczyli w "Pokazach z fizyki" na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. 

 

Dlaczego w podróż samolotem nie należy zabierać glinianych naczyń, w jakim stopniu betonowe mieszkania chronią nas przed promieniowaniem, uczniowie poznali również zasadę działania rury Rubensa czy klatki Faradaya... kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 114

We wtorek 26 września strażacy z OSP Masów odwiedzili uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dęblinie. 

 

 

Aby zaprezentować wychowankom SOSW swoją pracę, strażacy przybyli do nich wozem bojowym

 

Opowiadali o swojej pracy oraz przekazali im jak zachować się podczas burzy, pożarów lub wypadków. kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 158

Tegoroczna Akcja Sprzątanie Świata (15-17 wrzesień) odbywała się pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce”.

 

Jej organizatorzy chcieli zwrócić uwagę na surowcowy potencjał śmieci, zainspirować i zaktywizować Polaków do działania na rzecz środowiska oraz promować obowiązujący od 1 lipca 2017 roku standardu selektywnej zbiórki.

 

Ukazać także korzyści z Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, segregacji odpadów oraz poszanowania zasobów środowiska.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 134

W dniach 3 - 7 września drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 wyjechała na wycieczkę do Brukseli.

 

Wycieczka stanowiła nagrodę za zwycięstwo w konkursie "Twoje europejskie wyzwanie" dla Weroniki Paciorek z klasy 2 tk oraz Dawida Surmacza i Krystiana Pikuły z klasy 2 te. Opiekunem wycieczki była Małgorzata Więsek.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 147
MBP Dęblin

Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie podczas tegorocznych wakacji zaprosiła wszystkie dzieci do udziału w zajęciach pod hasłem „Bibliowakacje”.

 

W każdy wtorek i czwartek w lipcu i sierpniu w godzinach 12.00-14.00 młodym czytelnikom przygotowano wiele atrakcji.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe dostępne w naszej placówce oraz zabawy z komputerem. Dzieci mogły również rozwijać swoje talenty plastyczne, odwiedzając bibliotekę nie mogły narzekać na nudę. Wszystkim największą frajdę sprawiły prace manualne – własnoręcznie wykonywane.                                                                                    kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 131

W sobotę 2 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie odbyła się kolejna edycja „Narodowego Czytania”, w której udział wzięli uczniowie ZSZ nr 1 w Dęblinie.

 

Zapoczątkowana w 2012 roku ogólnopolska akcja polega na wspólnym czytaniu wybitnych dzieł polskiej literatury.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 171

W poniedziałek 4 września po uroczystej mszy świętej w auli szkolnej zebrali się uczniowie, rodzice nauczyciele, dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.  

 

Wśród gości, którzy uświetnili uroczystość znalazła się przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska – Gąsiewska, Daniel Drózd przedstawiciel WZL oraz przewodnicząca Rady Rodziców M. Grzywacz oraz liczni reprezentanci rodziców.

 

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego wprowadzenia Sztandaru Szkoły i wspólnego odśpiewania  hymnu narodowego. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 142

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
POSZUKIWANY GRAFIK
POSZUKIWANY GRAFIK
Agencja reklamowa w Rykach, poszukuje grafika. Doświadczenie mile widziane. Kontakt 513 311 111.
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupujemy Zadłużone Spółki - Ochrona 299 ksh i podatkowa
Zarządzasz firmą lub odpowiadasz za jej finanse? Masz wątpliwości co do zastosowania przepisów? Codziennie podejmujesz ryzykow...
Szczegóły ogłoszenia

SPECJALISTA D/S ZAKUPÓW
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach[/b] zatrudni SPECJALISTĘ D/S ZAKUPÓW Opis stanowiska:[/b] · ...
Szczegóły ogłoszenia

OPERATOR FREZARKI CNC
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach [/b] zatrudni pracowników na stanowisko OPERATO...
Szczegóły ogłoszenia

SPAWACZ
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach [/b] zatrudni pracowników na stanowisku ...
Szczegóły ogłoszenia

ŚLUSARZ
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE Sp. z o.o. w Pionkach [/b] zatrudni pracowników na stanowisku ...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: