Dzisiaj jest niedziela, 22 lipca 2018 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Magiczne Ogrody

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

 

Podczas weekendu od 20 do 22 lipca włącznie goście Magicznych Ogrodów będą mogli obserwować zmagania dwóch wrogich sobie armii.

 

Najdzielniejsi wojownicy staną przeciwko sobie, aby w honorowy sposób rozstrzygnąć, komu należy się Almanach Magicznych Ogrodów. Na pojedynek wyzywa nie kto inny, jak Alatus Mortis.

 

Kto stanie do turnieju przeciwko niemu? Złowrogi czarodziej stoi już na skraju mrocznego lasu, czekając na śmiałka, który odważy się kruszyć z nim kopie. Jest przekonany, że zwycięstwo przyjdzie mu łatwo…

 

Czy jego rywalowi uda się go pokonać i odzyskać wykradziony podstępem Almanach Natury?

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 69

W niedzielę, 15 lipca br., 224 ochotników w Dęblinie i Radzyniu Podlaskim złożyło uroczystą przysięgę na sztandar 9 Pułku Piechoty Legionów AK.

 

Nowo zaprzysiężeni żołnierze zasilą szeregi 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”.

 

Obrona Terytorialna w naszym województwie liczy już ponad 2600 żołnierzy i wciąż powiększa swoje szeregi.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 189
Na zdjęciu: Młodzieżowa Rada Miasta w Dęblinie II kadencji, Beata Siedlecka i Waldemar Chochowski

Rusza nabór do trzeciej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej.

 

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur.

 

Swoją kandydaturę można zgłaszać do 31 lipca br.

Więcej info na stronie: 

 

https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/men-oglasza-nabor-do-rady-dzieci-i-mlodziezy.html

 

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 17-07-2018 11:46

15 lipca br. w Dęblinie odbędzie się uroczysta przysięga żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”.

 

Obrona Terytorialna w naszym województwie liczy już ponad 2600 żołnierzy i wciąż rośnie w siłę.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 350

5-letni Alex ma tylko 2 miesiące na znalezienie zgodnego Dawcy szpiku – cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną Alex ma dopiero 5 lat, a już rozpoczął walkę, by móc co roku cieszyć się kolejnymi świeczkami na urodzinowym torcie.

 

Chłopiec cierpi na leukodystrofię metachromatyczną – to bardzo rzadka choroba genetyczna, na którą do tej pory nie wynaleziono lekarstwa.

 

Duże nadzieje pokłada się jednak w transplantacji szpiku – Alex do takiej właśnie metody leczenia został zakwalifikowany. Czasu jednak jest bardzo mało.

 

Już za 2 miesiące choroba może poczynić nieodwracalne zmiany w organizmie chłopca. Dlatego nie czekaj! Zarejestruj się jako Dawca szpiku i daj szansę Alexowi na zatrzymanie choroby!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 644

W niedzielę 8 lipca mieszkańcy osiedla Mierzwiączka i Pulaskiego oficjalnie przywitali lato. Były zawody, przeciąganie liny, konkursy oraz gry i zabawy. 

 

Podczas corocznych imprez swoje umiejętności prezentują dzieci ze szkół i przedszkoli. W tym roku popis dały cheerliderki Sweet Angels i Gwiazdeczki. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 318

Odwaga niesie ich jak skrzydła niosą ptaki... Ale oni są złączeni ze swoimi rumakami! Z nimi szybują w galopie ponad ziemią!

Nadchodzący weekend (13-15 lipca) w Magicznych Ogrodach będzie obfitował w ekscytujące pokazy dżygitu, czyli akrobacji wykonywanych na grzbiecie koni. Przedstawią je najodważniejsi spośród Smoczych Jeźdźców. Zaprezentują gościom zapierające dech w piersiach sztuczki kaskaderskie, takie jak stójka w galopie, czy „poczta węgierska”.

 

Goście Magicznych Ogrodów będą mieli okazję zobaczyć „Smoczy Pęd” w wykonaniu dżygitów – tajemniczą konkurencję, podczas której szybkość i zwinność są niezwykle ważne! Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w szkoleniach na dzielne Krasnoludy oraz zabawach siłowych, tj. przeciąganiu liny oraz nietuzinkowych wyścigach.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 149
Fot. Cezary Pyrka

Dobrze znana mieszkańcom Dęblina świątynia pw. Świętego Piusa V Papieża po raz drugi w tym roku zamieniła się w halę koncertową.

 

Dnia 8 lipca 2018 roku odbył się drugi koncert IV – go Międzynarodowego spotkania z Muzyka Organową.

 

Program tego koncertu miał wyjątkowy charakter, mianowicie mogliśmy wysłuchać Andrzeja Chorosińskiego – organy oraz Michała Chorosińskiego - recytacje.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 110

W sobotę 30 czerwca odbyło się wcielenie 233 ochotników do 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”.


To największe w tym roku przyjęcie żołnierzy w szeregi lubelskiej brygady.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 264

Mniej przestępstw kryminalnych, w tym kradzieży, rozbojów czy uszkodzenia mienia. Wysokie poczucie bezpieczeństwa - 86% Polaków uważa, że w Polsce czuje się bezpiecznie, a aż 93% deklaruje, że w okolicy, gdzie zamieszkuje jest bezpiecznie.

 

Komenda Główna Policji podsumowała pierwsze półrocze 2018 roku w zakresie przestępczości szczególnie dokuczliwej dla osób, które zazwyczaj nie mają do czynienia z przestępczością zorganizowaną czy gospodarczą, a znacznie częściej spotykają się z przestępczością tzw. pospolitą.

 

W minionym półroczu, w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, odnotowano spadek przestępczości, w tym przestępstw szczególnie społecznie uciążliwych, przy jednoczesnym wzroście ich wykrywalności. To także codzienna, ciężka praca funkcjonariuszy i pracowników Policji na rzecz obywateli.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 154

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Zatrudnimy Elektromonterów bez językiem niemieckim – od zaraz
[size= 11pt; font-family: Arial; color: #000000; background-color: transparent; font-weight: 400; font-style: normal; font-varia...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymac...
Szczegóły ogłoszenia

Praca dla Cieśli i Pomocników – Holandia – nie wymagamy języka
Praca dla Cieśli i Pomocników – Holandia – nie wymagamy języka[/b] ...
Szczegóły ogłoszenia

MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja
MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja Jakie zadania na Ciebie czekają? ● Nadzór nad monterami karton gips ● ...
Szczegóły ogłoszenia

Cieśla/Zbrojarz prowadzący – praca w Szwecji
Rzetelna firma budowlana z długoletnią tradycją związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za ...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: