Dzisiaj jest niedziela, 27 maja 2018 r., 147 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Magiczne Ogrody
Fot. Cezary Pyrka

W dniach 17 - 20 maja 2018r. twierdza 1 Dęblińskiego Batalionu Drogowo-Mostowego wypełniła się harcerskimi mundurami, brzmieniem gitar, śpiewem i  okrzykami.

 

186 harcerzy i instruktorów z całej Polski, reprezentujących siedem chorągwi uczestniczyło w X Ogólnopolskim Integracyjnym Zlocie Drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP DĘBLIN 2018 pod hasłem „Polskie drogi do wolności”.

 

Tegoroczny zlot obfitował w wiele jubileuszy: świętując 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości harcerze obchodzili 10. urodziny zlotu (zajadając pyszny tort), 60. rocznicę powstania Referatu Nieprzetartego Szlaku, 100. rocznicę powstania ZHP.

 

Zlot został objęty honorowym patronatem Starosty Powiatu Ryckiego oraz Burmistrza Miasta Dęblin.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 122

Wszyscy mamy sekrety… Bohaterowie Magicznych Ogrodów także! Odkryjcie niezwykły świat i tajemnice jego baśniowych mieszkańców podczas nadchodzącego wydarzenia.

 

W najbliższy weekend (26 i 27 maja) Magiczne Ogrody odkryją przed Wami swoje tajemnice.

 

Zabawa rozpocznie się o 10 rano w sobotę i o tej samej porze w niedzielę. Przyjaźni mieszkańcy cudownych krain zadbają o dobre nastroje gości.

 

Nadchodzące wydarzenie to doskonała okazja do wspólnej zabawy z nimi i zapoznania się z ich zwyczajami.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 52

Komenda Powiatowa Policji w Rykach zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych. Odbędzie się ona 28 maja br. o godzinie 16:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Rykach przy ul. Warszawskiej 11. 

 

Spotkaniu będzie przyświecało hasło "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Możesz mieć na nie wpływ”.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 39

Strażacy z wojskowej straży pożarnej 3RBLog-skład Stawy odwiedzili maluchów z przedszkola nr 1 w Dęblinie. 

 

Wizyta strażaków wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych.

 

Strażacy opowiedzieli o swojej pracy, rozmawiali o tym jak trzeba zachować się podczas pożaru, czy jak udzielić pierwszej pomocy potrzebującym. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 189

Państwowa Straż Pożarna w Rykach nagradza i wspiera uczniów osiągających wysokie wyniki w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”

 

10 maja 2018 roku w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Rykach odbyła się uroczystość obchodów Dnia Strażaka, na którą zaproszono uczniów osiągających wysokie wyniki w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 72

W sobotę 12 maja na XIX Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach, dziewczęta z MRT trenujące pod kierunkiem Małgorzaty Knieć-Sprawka w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie zdobyły 3 Statuetki.

 

I Miejsce MRT III w składzie: Ola Hacz, Mercedes Szulen, Natalia Sitnik, Oliwia Fijołek, Wiktoria Kurowska, Ala Grzegorek, Jagoda Jaworska, Julia Śmigielska, Wiktoria Wojtaś, Martyna Kurman, Gabrysia Krupa.

 

I Miejsce solo: Wiktoria Kurowska \taniec nowoczesny

 

II Miejsce solo: Mercedes Szulen \taniec współczesny\.

 

Pasja, miłość do tańca i ciężka praca to przepis na sukces i tego nie brakuje młodym wychowankom Miejskiego Domu Kultury. 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 17-05-2018 15:28
Fot. Dęblin24

W niedzielę 13 maja odbyła się kolejna runda zawodów w Moto Park Ułęż:

 

- 1/4 mili King of Poland - Drag Race Cup

- Time Attack Grand Prix Polski Time Attack

- Time Attack Poland

 

Widzowie i zawodnicy mogli podziwiać w akcji auta o mocy przekraczającej 1000KM, a także motocykle. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 955

Motocykliści rozpoczęcie tegorocznego sezonu motocyklowego mają już za sobą. Spotkali się na płycie pod pomnikiem Bohaterskich Lotników Szkoły Orląt.

 

W sobotę 12 maja oficjalnie rozpoczęto sezon motocyklowy. Piękna pogoda sprzyjała motocyklistom, którzy przyjechali do Dęblina z różnych krańców Polski. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 444

W ramach trwającego Tygodnia Bibliotek 10 maja Miejska Biblioteka Publiczna Filia Wiślana zorganizowała spotkanie z najlepszymi czytelnikami 2017 roku.

 

W grupie czytelników dorosłych Czytelnikiem Roku 2017 została Pani Irmina Ligęza, natomiast w grupie dzieci i młodzieży Czytelnikiem Roku 2017 została Julia Jóźwiak.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 109
Fot. Dęblin24

W maju na trasie Lublin – Warszawa montowany jest największy 170 m most na Wieprzu. Już nasunięto pierwszą 1000 - tonową konstrukcję.

 

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. za około 145 mln złotych zmieniają stację Dęblin. Budowane są nowe perony z windami i przejście podziemne.

 

Efektem prac będzie skrócenie czasu przejazdu oraz zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa podróżnych.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 597

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Wirtualne Biuro + Gotowa Spółka
biurro.com - Oferuje gotowe spółki, przystosowane do natychmiastowego podjęcia działalności. TEL. 507-728-528 - Posiadamy : ...
Szczegóły ogłoszenia

Czyste spółki bez historii
biurro.com - Oferuje gotowe spółki, przystosowane do natychmiastowego podjęcia działalności. TEL. 507-728-528 - Posiadamy : ...
Szczegóły ogłoszenia

Największy wybór gotowych spółek
biurro.com - Oferuje gotowe spółki, przystosowane do natychmiastowego podjęcia działalności. TEL. 507-728-528 - Posiadamy : ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedaż spółek tel. 507-728-528
biurro.com - Oferuje gotowe spółki, przystosowane do natychmiastowego podjęcia działalności. TEL. 507-728-528 - Posiadamy : ...
Szczegóły ogłoszenia

Gotowe Spółki na sprzedaż
biurro.com - Oferuje gotowe spółki, przystosowane do natychmiastowego podjęcia działalności. TEL. 507-728-528 - Posiadamy : ...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: