Dzisiaj jest piątek, 23 czerwca 2017 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
CreditAgricole

Wsparcie finansowe, organizacja praktyk, doposażanie pracowni dydaktycznych – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. inwestują w edukację przyszłych kolejarzy. Kolejny rok szkolny kończy dziś blisko 300 stypendystów PLK kształcących się na kierunkach kolejowych w 34 szkołach.

 

 

Uczniowie z 34 szkół, w tym również ZSZ nr 1 w Dęblinie, z którymi współpracują PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., po zakończeniu nauki mają możliwość zatrudnienia w spółce. Współpraca ze szkołami to jedno z działań w celu eliminacji luki pokoleniowej na kolei i zatrudniania przygotowanych specjalistów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 22
Archiwum Dęblin24

W lipcowe niedziele w kościele p.w Piusa V w Dęblinie na dęblińskich organach już po raz trzeci będą wybrzmiewać najpiękniejsze dzieła muzyki organowej w doskonałym wykonaniu.

 

Koncert muzyki organowej to idealny rozwój narodowej kultury na terenie Dęblina. Udział w koncertach wybitnych artystów różnej narodowości pozwala słuchaczom na własną interpretację muzyki organowej wykonanej w ciekawy i oryginalny sposób.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 142
D24

Królowa Polskich Rzek ” – cykl imprez przeznaczonych dla grup I - III Miejskiego Przedszkola nr 3 w Dęblinie w ramach obchodów „Roku Rzeki Wisły”. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 156
Fot. JW Stawy

W piątek 9 czerwca odbył się uroczysty apel z okazji 98 rocznicy utworzenia Jednostki Wojskowej w Stawach.

 

O godzinie 12 rozpoczęły się obchody święta jednostki, na które przybyli liczni goście, m.in. były dowódca jednostki Wiesław Fiedorowicz, poprzedni Komendant ppłk Daniel Błotko, Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 310

W poniedziałek 12 czerwca w bibliotece MBP Filia Masów 3 grupy z Miejskiego Przedszkola Nr 4 spotkały się z Wiesławem Sienkiewiczem, mieszkańcem Masowa, który pracował na Antarktydzie i Spitsbergenie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 96
KWP Lublin

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestniczyli w pikniku rodzinnym organizowanym z okazji Dnia Dziecka w Starym Zadybiu.

W trakcie imprezy można było obejrzeć sprzęt, którym posługują się stróże prawa, oznakować rower. Była także okazja usiąść za kierownicą radiowozu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 125

"W imieniu mieszkańców Dęblina, na ręce Pana Komendanta, pragniemy przekazać wyrazy najwyższego uznania dla bohaterskiej postawy policjantów"

To fragment podziękowania, które funkcjonariusze otrzymali od Rady Miasta Dęblin, po tym jak sierż.szt. Hubert Iwanek oraz st. sierż. Kamil Chmielowski ratowali życie mężczyzny potrąconego przez pociąg.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 191

Kolejny tydzień i kolejne bilety. Nasza zabawa trwa dalej. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowaliśmy dla Was dwa zaproszenia na basen, tężnię lub siłownię.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 51
KP PSP Ryki

W poniedziałek 12 czerwca w KP PSP w Rykach odbyły się warsztaty szkoleniowe w ramach kampanii edukacyjnej "Strażak uczy ratować".

 

Adresatem tej kampanii, organizowanej przez Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz komendami miejskimi i powiatowymi PSP naszego województwa, są nauczyciele wychowania przedszkolnego, podstawowego oraz ponadgimnazjalnego. Jej głównym celem jest dostarczenie uczestnikom wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 105

W piątek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się Gala Disco Polo w Stężycy. Wraz z kompleksem rekreacyjnym Wyspa Wisła przygotowaliśmy dla was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 241

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
PRACA DLA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO
PRACA DLA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO
Poszukujemy do pracy mechanika samochodowego lub pomocnika. Praca w Rykach. Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 610 474
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Zadłużona Spółka Zarządzanie Kryzysem Kontrole
Kupię Zadłużoną Spółkę. Kupię spółki: czyste, uśpione/zawieszone, w likwidacji, z obrotami/bez obrotów, ze stratą, zadłużon...
Szczegóły ogłoszenia

szkolenia
Szkolenia przygotowujące do uzyskania zawodu: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ, KWALIFIKOWANY PRACOWNIK ZABEZPIECZENIA ...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Spółek - Zadłużenie - Kontrole KAS/UKS - Skutecznie 299 KSH
Supujemy zadłużone spółki z terenu całej Europy - Kupimy Każdą w Każdej Sytuacji Finansowej. Jeśli potrzebujesz pomocy (art. 299...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię Zadłużoną Spółkę - Skutecznie 299 KSK oraz UKS KAS
Factory Of Comanies LTD Kupi Zadłużone Spółki Masz na sprzedaż spółkę z długami lub czystą ? a może masz braki w dokumentac...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE STARE WOJSKOWE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,WYPOSAŻENIE telefon 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mun...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: