Dzisiaj jest środa, 23 sierpnia 2017 r., 235 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W czwartek 17 sierpnia o godzinie 13 przed pomnikiem „Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt” odbył się uroczysty apel z okazji Święta 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 106

Dla czytelników Dęblin24 mamy dwa pojedyncze zaproszenia do kina Sybilla w Puławach. Możecie wybrać się na dowolny seans w nadchodzący weekend lub na czwartkowy cykl filmowy w Wieczorze Kinomaniaka. 

 

Wystarczy mail do redakcji! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 30
Fot. Dęblin24

W sobotę 14 maja w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie można było przeżyć niezapomnianą i ekscytującą noc.

 

Z okazji Święta Wojska Polskiego mieszkańcy, turyści i pasjonaci lotnictwa przyjęli zaproszenie dęblińskiego muzeum na specjalny program edukacyjno-artystyczny. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 223

Podczas minionych 5 dni długiego weekendu na drogach województwa lubelskiego doszło do 20 wypadków drogowych, w których nikt nie zginął, a 32 osoby odniosły obrażenia. Policjanci zatrzymali 97 nietrzeźwych kierujących. Na drogach Lubelszczyzny doszło także do 275 kolizji drogowych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 122

W Święto Wojska Polskiego policjanci z dęblińskiego komisariatu złożyli kwiaty przy pomnikach żołnierzy walczących o niepodległość naszej ojczyzny.

 

Funkcjonariusze od ponad roku działający w Stowarzyszeniu Grupy Rekonstrukcji Historycznych - 3 Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego przejechali z Borek do Woli Gułowskiej kultywując pamięć o polskich żołnierzach.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 138

W piątek 4 sierpnia wojewoda lubelski ogłosił kryteria naboru wniosków na realizację w 2018 r. zadań w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019. Nabór wniosków o dofinansowanie zadań prowadzony będzie w okresie od 1 do 15 września 2017 r.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 241

W sobotę 5 sierpnia w MBP Filii Masów odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej ze zbiorów Zbigniewa Kasprzaka.

 

Pan Kasprzak z małych rodzinnych zdjęć wykonał duże formaty, które przedstawiają mieszkańców wsi Masów, ówczesną architekturę oraz zwyczaje z życia codziennego z początków XX w. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 136

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie serdecznie zaprasza do udziału w Letniej Nocy w Muzeum, która odbędzie się 15 sierpnia z okazji Święta Wojska Polskiego.

 

Spotkanie rozpocznie uroczyste otwarcie nowej wystawy o godz. 18.00, poświęconej największemu służącemu w Polskich Siłach Powietrznych, śmigłowcowi Mi-6 – w sześćdziesiątą rocznicę oblotu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 286

W Komendzie Powiatowej Policji w Rykach odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji.

 

W dniu 24 lipca 1919 roku powołano Policję Państwową, która miała stać na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego w II Rzeczypospolitej.

 

Jednym z najważniejszych punktów akademii było wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnień.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 262

Zakończyły się 30 wojewódzkie eliminacje o tytuł najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego. Zwycięzcą okazał się asp. szt. Krzysztof Chawryło z KMP w Lublinie, który będzie reprezentował lubelski garnizon podczas finału ogólnopolskiego.

 

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął st. asp. Mariusz Mucha   z KPP w Łukowie, natomiast trzecie miejsce wywalczył mł. asp. Piotr Ziętek także z KMP Lublin.

 

Najlepszym kierowcą zawodów został z kolei sierż. szt. Piotr Koczański z komendy powiatowej w Rykach.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 169

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam Gotową Spółkę
Oferujemy Państwu największą ofertę Gotowych Spółek w cenie od 3500 zł za spółki z 2017 roku -Każda oferowane przez nas spó...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Spółkę z o.o.
Wszystkie oferowane przez nas spółki posiadają : składane co miesiąc deklaracje VAT , uregulowaną sytuację sprawozdawczą/sk...
Szczegóły ogłoszenia

Dęblin -praca APTEKA
Apteka w Dęblinie zatrudni magistra farmacji,technika farmacji CV prosze przesłać: [url=mailto:aptekipharma@gmail.com]aptekiph...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIĘ CIĄGNIKI URSUS C360 tel. 725 361 836
Kupie Ursusa C360 C-360 c360 360 C360 3p Skup C-328 kupię Ursus C330 4011 C355 C385 C-902 C-912 C914 2812 3512 Tel.725 361 836 (...
Szczegóły ogłoszenia

Kupujemy Zadłużone Spółki tel. 794-784-794.
Jesteśmy postrzegani na rynku obrotu spółkami jako lider od wielu lat. Zarządzanie kryzysowe, restrukturyzacja, ochrona majątk...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: