Dzisiaj jest wtorek, 02 czerwca 2020 r., 154 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Gdyby wszystko było w porządku, 24 kwietnia 2020 z Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie wszyscy maturzyści spotkaliby się w szkolnej auli z dyrekcją, swoimi wychowawcami i nauczycielami na bardzo uroczystym podsumowaniu nauki w szkole i wręczeniu świadectw.

 

Byłyby przemówienia dyrekcji, władz, zaproszonych gości, młodszych kolegów. Maturzyści wysłuchaliby ostatni raz brzmienia szkolnego dzwonka oraz uroczyście przekazali Sztandar Szkoły w ręce swoich następców – przedstawicieli klas trzecich…

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 468

W sobotę, 29 lutego 2020r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem".

 

Ideą konkursu było dawanie dzieciom i młodzieży okazji do pokazania swojego talentu, motywowania ich do pracy nad udoskonalaniem swoich umiejętności.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 359

Dnia 28 lutego 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, kształcący się w zawodzie technik elektryk zdawali państwowy egzamin SEP w szkole.

 

Egzamin był przeprowadzony przez trzyosobową komisję egzaminacyjną z Lubelskiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich - SEP.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 302

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie- pod opieką Iwony Zugaj wzięli udział w happeningu szkolnym.


Głównym celem, jaki przyświecał zorganizowaniu happeningu było: promowanie zdrowego stylu życia oraz ograniczenie ryzyka związanego z ewentualnym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 361

W ramach współpracy z Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie realizowany jest projekt współfinansowany przez Unię Europejską pod tytułem „Odwrócona klasa”.

 

Projekt jest skierowany do uczniów klas pierwszych i ma na celu propagowanie zagadnień matematyczno – informatycznych wśród młodzieży.

 

W ramach projektu prowadzone są zajęcia dodatkowe, podczas których uczniowie mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania, a także poznają nowoczesne metody nauczania matematyki z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi informatycznych.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 425

Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA. W listopadzie w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się w I etap, w którym wzięło udział 9 uczniów klas maturalnych.

 

Najlepszy okazał się Yurii Kurchenko z klasy IV tl, który zdobył 80% punktów i zakwalifikował się do półfinału.Uczestniczył w nim 7 grudnia, w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie, podobnie jak uczniowie z różnych stron Polski.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 374

W październiku uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Yurii Kurchenko (4tl) i Alan Zygan (4tk) wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Mistrzowie i Patrioci”.

 

Organizatorem konkursu była Fundacja Instytutu Łukasiewicza, a patronat narodowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 368

W ramach realizacji projektuprogramu Erasmus+ - „Europejskie umiejętności – zawodowy start” o numerze: 2018-1-PL01-KA102-048049 w ramach projektu „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków Unii Europejskiej uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie przebywający na stażu w Hiszpanii udali się z wizytą studyjną do Moron, do wojskowej bazy, gdzie stacjonują samoloty Eurofighter Typhoon.

 

W bazie tej, będącej trzecią co do wielkości jednostką w Hiszpanii, stacjonuje brygada Ala 11(ala po hiszpańsku znaczy skrzydło).

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 465

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Studia biznesowe: zarządzanie, logistyka, MBA
Interesujesz się ekonomią i biznesem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie d...
Szczegóły ogłoszenia

GINEKOLOG - Cały zakres usług Zapraszamy !!!!
Witam. GINEKOLOG oferuje cały zakres usług tanio . Szybkie terminy !!!! TEL 663-951-936 ZAPRASZAMY
Szczegóły ogłoszenia

Testy Multiselect
Witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 15 lat testami do Policji i wszystkim co związane z rekrutacją do Policji. Posi...
Szczegóły ogłoszenia

Luksusowe Kosmetyki i Perfumy Online
Sephora jest jedną z największych sieci perfumerii w Europie. Od 1998 roku jest obecna w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce ...
Szczegóły ogłoszenia

Na wymiar - kraty pomostowe, wema, stopnie schodowe Dęblin
Od lat zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dystrybucji najlepszych wyrobów stalowych. Specjalizujemy się w do...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook