Dzisiaj jest sobota, 15 grudnia 2018 r., 349 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. Dęblin24

Z nowych peronów w Dęblinie od niedzieli 16 grudnia podróżni pojadą bezpośrednio do Łukowa. Kończy się pierwszy etap prac na stacji.

 

Po zachodniej stronie są nowe tory, sieć trakcyjna, 21 rozjazdów. Kontynuowane będą prace na peronach, w przejściu podziemnym.

 

145 mln zł to wartość inwestycji realizowanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w Dęblinie z udziałem środków unijnych z POIiŚ

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 461

W dniu 24 grudnia linia nr 31 w Dęblinie kursuje do godz. 16:07 – przystanek przy ul. Niepodległości (Rynek).

 

W dniach 27,28,31 grudnia autobus kursuje wg rozkładu jazdy dla ferii i wakacji.

 

Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem tel. 81 886 87 53 przez całą dobę.

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-12-2018 12:25
Fot. Archiwum

Ponad 120 stacji i przystanków jest wyposażonych w informacje w alfabecie Braille’a. Tylko w tym roku PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. umieściły informację na 29 obiektach.

 

Dzięki temu osoby niewidome i niedowidzące łatwiej mogą korzystać z podróży koleją. PLK konsekwentnie dostosowują stacje i przystanki do potrzeb osób o ograniczonej możliwości poruszania się.

 

To nie tylko Szczecin i Gdańsk ale także np. Otwock i Rybnik.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 151

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dęblinie – 14 grudnia 2018 r. godz. 17.00.

 

W programie: Koncert „Wolność – Kocham – Rozumiem”, Wystawa Fotograficzna „Dęblińskie drogi do Niepodległości”, słodki poczęstunek i tradycyjnie wystawa prac rękodzielniczych o tematyce bożonarodzeniowej.

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 11-12-2018 12:13

Kiedy na dworze panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu.

 

Problem ten dotyka przede wszystkim osób bezdomnych, samotnych, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu.

 

Policja apeluje:nie bądźmy obojętni. Pamiętajmy jeden telefon może uratować czyjeś życie.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 406

W Komendzie Powiatowej Policji w Rykach odbyła się debata społeczna. Tematem przewodnim debaty było bezpieczeństwo osób starszych.

 

Spotkanie miało na celu podniesienie świadomości osób starszych poprzez przybliżenie metod działania sprawców oszustw oraz zagrożeniach w ruchu drogowym.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 89
Fot. fancycrave1 /pixabay.com

Konferencja jest elementem mikroprojektu „PRZYJAZNY INTERNET - ROZWÓJ KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW MIASTA DĘBLIN”

 

Zapraszamy serdecznie 13. grudnia o godz. 17:00 do Muzeum Sił Powietrznych.

 

WSTĘP WOLNY.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 65

Do listy spraw urzędowych jakie można załatwić przez Internet dołączono możliwość złożenia wniosku o powołanie do Wojsk Obrony Terytorialnej. Osoby aplikujące tą drogą będą mogły liczyć na dodatkowe punkty podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Dotychczas osoby, które chciały służyć w Wojskach Obrony Terytorialnej musiały, w pierwszej kolejności, zgłosić się do Wojskowej Komendy Uzupełnień (WKU), aby tam złożyć papierowy wniosek o powołanie do służby.

 

Teraz osobista wizyta w WKU nie jest już potrzebna, wystarczy skorzystać z platformy ePUAP, czyli Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, która jest dostępna na stronie www.epuap.gov.pl.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 213

W piątek 30 listopada uczniowie klasy 3 Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie świętowali Dzień Pluszowego Misia w MBP Filia Wiślana.

 

Podczas zajęć poznali historię pluszowego misia, opowiadali o swoich przytulankach, które przynieśli ze sobą do biblioteki, a także odgadywali zagadki związane tematycznie z zajęciami. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 59

Podsumowanie Roku Turystycznego w Muzeum Sił Powietrznych oraz rozstrzygnięcie konkursu na Najaktywniejszego Przewodnika Turystycznego w roku 2018.

 

W sobotę 8 grudnia, godz. 11:00 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 122

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monter izolacji termicznej - Niemcy
[size= 10pt; font-family: 'Century Schoolbook'; color: #000000; background-color: transparent; font-weight: 400; font-style: nor...
Szczegóły ogłoszenia

Majster budowy - Szwecja
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje Kandy...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymac...
Szczegóły ogłoszenia

Brygadzista Ciesli
[size= 11pt; font-family: Calibri; color: #000000; background-color: transparent; font-weight: bold; font-style: normal; font-va...
Szczegóły ogłoszenia

Cieśla konstrukcyjny
[size= 10.0pt; font-family: 'Century Schoolbook',serif; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-family: 'Times...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: