Dzisiaj jest poniedziałek, 09 grudnia 2019 r., 343 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Dęblinie odbyła się debata społeczna. Tematem przewodnim debaty było bezpieczeństwo osób starszych.

 

Spotkanie miało na celu podsumowanie przeprowadzonych działań na rzecz bezpieczeństwa osób starszych oraz przybliżenie metod działania sprawców oszustw i kradzieży.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 262

Wystawa odbędzie się w Dęblinie 01 grudnia 2019 roku

  

Zajazd na Towarowej

Ul. Towarowa 5

08-530 Dęblin

  

Program Wystawy:

01 grudnia 2019 roku - niedziela

- Zwiedzanie Wystawy - od 8:00 do 15:00

- Dekoracja Zwycięzców Wystawy Okręgowej - godz. 09:30

- Aukcja Gołębi - godz. 11:00

- Dekoracja Mistrzów Okręgu Lublin sezon 2019 - godz. 12:00

- Zamknięcie wystawy - godz. 15:00

- Wydawanie wystawianych eksponatów od 15:30kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Powiat, dodano: 26-11-2019 10:34

140 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) wróciło właśnie z USA, gdzie przez ponad dwa tygodnie brali udział w ćwiczeniu pk. Ridge Runner.

 

W tej grupie znaleźli się się żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, dla których był to kolejny pobyt w Stanach Zjednoczonych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 149
Foto: Halina Jasińska/Sowa Marketing

Mroczny i pełen zagadek świat thrillera medyczno-szpiegowskiego może zagościć w Twoim mieście.

 

Amerykański producent, QUPI Inc., ogłosił konkurs, dzięki któremu każdy fan kina może stać się scenarzystą i wcielić się w jedną z filmowych ról.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 196

W sobotę, 16 listopada br. w Dęblinie nad Wisłą odbyły się ćwiczenia rotacyjne saperów z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 

Ćwiczenia przeprowadzono na terenie jednostki wojskowej w Dęblinie, na tzw. wodnym poligonie na Wiśle. Wzięli w nich udział żołnierze z 203 kompanii saperów lubelskiej brygady OT.

 

Celem ćwiczeń była ocena poziomu dotychczasowego wyszkolenia żołnierzy OT oraz podsumowanie drugiego etapu szkoleniowego, tzw. szkolenia specjalisty. Już niebawem saperzy z lubelskiej brygady rozpoczną trzeci rok szkoleniowy - tzw. ćwiczenia zgrywające.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 153

Od dziś, 18 listopada rusza akcja społeczna "Z elektrośmieci radość dla dzieci". 

 

Dzięki zebranym elektrośmieciom dęblińskie szkoły będą mogły doposażyć się w nowy sprzęt komputerowy. 

 

Zużyty sprzęt rtv i agd, telewizory, ładowarki, drukarki, telefony, baterie, monitory itp. można zanosić do szkoły "Piątki".

 

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Renata Grążka, natomiast głównym sponsorem firma MTS Recykling s.c. z Warszawy, która na przyniesiony sprzęt wystawia niezbędne dokumenty firmom lub instytucjom. 

 

Zachęcamy do pozbycia się elektrośmieci. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Edukacja , odsłon: 314

16 listopada br. w Lublinie, w wyniku silnych wyładowań atmosferycznych odnotowano liczne pożary, wypadki komunikacyjne i awarie techniczne na terenie miasta.

 

Szczególnie trudna sytuacja jest w rejonie Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Radzyńskiej.

 

Na miejscu są już służby ratownicze oraz siły WOT.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 139

Za nami Narodowe Święto Niepodległości, apele, pochody, marsze... i sztandary.

 

Ze sztandarami nierozłącznie kryje się historia i tradycja a przede wszystkim zapomniani ludzie, którzy ją tworzyli. Jakiś czas temu staraliśmy się zinwentaryzować sztandary Liceów Wojskowych i odnaleźć miejsca ich przechowywania.

 

Choć osiągnęliśmy wiele sukcesów, potrzebujemy kilku potwierdzeń.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 281
Fot. Archiwum / Kobieca Niedziela 2019

Event organizowany z myślą o - Kobietach. Na co dzień mają milion obowiązków ale niedziela to czas relaksu, Kobieca Niedziela to czas na kawę, ciasto i plotki!


Każdej edycji targów przyświeca ten sam cel - niedzielny relaks, podczas którego kobiety mają możliwość skorzystać z darmowego manicure, kupić piękne ubrania polskich projektantów, bieliznę, ręcznie robioną biżuterię czy kosmetyki - zarówno naturalne jak i sprawdzonych światowych marek. Na stoiskach pojawiają się także kwiaty, olejki eteryczne, aromaterapeutyczne świece, akcesoria do domu, ubranka i zabawki dla dzieci.

 

Targi dla kobiet odbędą się w niedzielę 8 grudnia 2019r. o godz. 11.00 w Talaria Resort&SPAkategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 240

W dniu 28 października 2019 roku na terenie cmentarza wojennego „Balonna” w Dęblinie odbyło się porządkowanie miejsc pamięci.

 

 

W akcji uczestniczyli żołnierze służby przygotowawczej z 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie. Prace były związane z obchodami dnia Wszystkich Świętych oraz 101 Rocznicą Odzyskania Niepodległości.

 

Sprzątanie dęblińskiego cmentarz wojennego jest hołdem oddanym poległym w walce o wolność.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, odsłon: 288

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKA
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKA
Zatrudnie elektryka do instalacji, budowa market Mrówka Deblin   Tel 609553867 
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Niemiecki przez Skype - szybka nauka języka do pracy
Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po niemiecku? In...
Szczegóły ogłoszenia

Dodatkowy Zarobek - Faberlic
Możesz otrzymać prezent za dołączenie do Faberlic. Możesz kupić produkty Faberlic 20% taniej - z dostawą do domu.Możesz zaoszc...
Szczegóły ogłoszenia

Ruszta Ruszty betonowe dla trzody Tucznikowe HSR Producent
JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM PRODUCENTEMCena 55 zł jest ceną brutto za 1szt i dotyczy ruszta 160cm x 39.7cm o powierzchni krycia 0,64m2...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski?
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć ...
Szczegóły ogłoszenia

Betterware - dołącz i zarabiaj
W Betterware mamy 3 możliwości: 1. Po pierwsze jako Klubowicze Betterware oszczędzamy, gdyż zawsze kupujemy produkty dla siebie...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook