Dzisiaj jest wtorek, 19 lutego 2019 r., 50 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Dębliniacy i mieszkańcy naszego Powiatu będą zabezpieczeni pod względem medycznym.

 

Od 1 marca w Dęblinie będzie do dyspozycji pacjentów Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna udzielana w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dęblinie, ul. Rynek 14.

 

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

 



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 38
Foto: Artur Szymański

W marcu wejdzie w życie kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów, która to uwzględnia różne prace na sieci kolejowej PKP PLK.

 

Od 10 marca miała nastąpić zmiana frontu robót na otwockiej linii - otwarty miał zostać odcinek Garwolin - Dęblin, a zamknięty Otwock - Pilawa.

 

Termin tej zmiany został przesunięty do 6 maja. Jednak pewne przymiarki do tej zmiany będzie widać już wcześniej. Chodzi o "przyspieszoną" Pilawę, która jedzie przez Sulejówek Miłosną.

 



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 664
Fot. źródło: twitter.com/LegiaSoccer/

POZOSTAŁO JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC! TRENUJ W LEGIA SOCCER SCHOOLS.


PIERWSZE ZAJECIA DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW GRATIS

ZAPISY TRWAJĄ


Zajęcia w każdy piątek

Więcej na: www.legiasoccerschools.pl

 



kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 95

Na trenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego w Wędrzynie trwa szkolenie zintegrowane Terytorialsów z Lubelszczyzny. Szlifują umiejętności indywidualne, uczą się współpracy i wzajemnego wsparcia w ramach sekcji.

 

Do 8 marca br. szkolenie przejdzie w sumie ponad 1500 żołnierzy OT z Lublina, Dęblina, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

 

Dzień żołnierza OT na poligonie jest intensywny i wypełniony różnymi zadaniami. To czas doskonalenia umiejętności, takich jak taktyka, strzelectwo, pomoc przedmedyczna, a także zdobywania nowych umiejętności, których nie można przećwiczyć w warunkach garnizonowych.

 



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 69

Prawie 110 ochotników stawiło się w sobotę na terenie jednostki wojskowej w Lublinie, aby rozpocząć szkolenie podstawowe w ramach „Ferii z WOT”.

 

Rozpoczęły się właśnie ferie zimowe w województwie lubelskim. Prawie 110 ochotników, w tym uczniowie, studenci i nauczyciele z całego województwa, postanowiło spędzić je w nietypowy sposób – wstąpili w szeregi 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej i rozpoczęli swoje pierwsze szkolenie podstawowe, tzw. „szesnastkę”.

 



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 179

26 lutego 2019 r o godzinie 17.00 naszym gościem będzie scenarzysta, reżyser i producent filmów dokumentalnych Zdzisław Cozac.

Podczas spotkania nastąpi pokaz ostatniego filmu Zdzisława Cozaca z serii „Tajemnice początków Polski”, który nosi tytuł „Droga do królestwa”.

 

Film ten zrealizowany został w ramach przedsięwzięć poświęconych 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości. Prezentuje drogę podboju przez Mieszka I ziem, które stały się fundamentem Polski.

 



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 50

Każdy, kto lubi poznawać ciekawe miejsca będzie miał 23 lutego dobrą okazję by wspólnie z przewodnikami wyruszyć szlakiem historii Dęblina.

Muzeum Sił Powietrznych, Towarzystwo Przyjaciół Dęblina oraz Koło Przewodników Terenowych PTTK im. Książąt Czartoryskich w Puławach zapraszają na rajd pieszy szlakiem historii Dęblina.

 

W sobotę 23 lutego 2019 r. o godz. 10.00 uczestnicy wyruszą wspólnie z przewodnikami by poznać dziedzictwo historyczne i przyrodnicze naszej małej ojczyzny.

 

Rekonesans krajobrazowy będzie okazją do poznania pracy przewodników turystycznych w Międzynarodowym Dniu Przewodników Turystycznych.



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 37
Fot. Monika Kalbarczyk

W czwartek 7 lutego b.r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Dęblinie odbyła się coroczna zabawa karnawałowa klas 0 – 3. Uczniowie pilnie pracowali w I semestrze i  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek i rozrywkę.

 

W salę balową zamieniła się w tym dniu sala gimnastyczna.

 

Zabawę świetnie poprowadziły animatorki z Sali Zabaw „Kangus”. Uczniowie w karnawałowych strojach bawili się znakomicie.

 

Były kółeczka, pociągi, tańce indywidualne i w parach, zabawy ruchowe.

 



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 128

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na dodatkowe zajęcia w ferie zimowe. 

 

W planach: zajęcia plastyczne, Walentynki, zabawy zimowe, spotkanie z książką i inne atrakcje. 



kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 12-02-2019 09:36
Fot. źródło: teatr.radom.pl/spektakl,mayday,18

Mieszkańcy Dęblina uczestniczyli w wyjeździe do Teatru Powszechnego w Radomiu, spektakl który mieli okazję zobaczyć, MayDay 2 to kontynuacja hitu, który od kilku sezonów bawi widza do łez.

 

Dalsza część przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu. John Smith od lat lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia.

 

MAYDAY 2 jest kontynuacją historii opowiedzianej w MAYDAY, czyli spektaklu, który na scenie wielu Teatrów wystawiany jest z wielkim sukcesem.



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 70

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pomagam dorosłym w pokonaniu niemieckiego przez Skype
Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania jęz...
Szczegóły ogłoszenia

Siatka Na Wymiar
Siatka ochronna plastikowa to obecnie najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą ogrodzić boisko sportowe, zabezpieczyć balkon p...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw Ogrodzenia Budowlanego PL Strong
Darmowa Dostawa Na Terenie Całej Polski do 24 h!Zestaw zawiera:STOPĘ ŻELBETONOWĄ HARDY (36kg) color: tel. 576-353-205 
Szczegóły ogłoszenia

Nawet do 2,5 razy szybciej poprawisz swój angielski przez Skype
Witaj ! ZAPRASZAM CIĘ do zapoznania się z rewolucyjną metodą nauki języka angielskiego w praktyce. Zanim przeczytasz więc...
Szczegóły ogłoszenia

Praca Dodatkowa, W Domowym Zaciszu
Chcesz dorobić do domowego budżetu? Praca w domu, jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do komputera i telefonu. Zarobki ...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: