Dzisiaj jest czwartek, 02 lipca 2020 r., 184 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości – jednych z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce.

 

By najbardziej potrzebujące rodziny i osoby samotne oraz dzieci, które potrzebują wsparcia w budowie poczucia własnej wartości mogły otrzymać pomoc, potrzeba łącznie ponad 12 tys. Wolontariuszy – Liderów i SuperW.

 

Wejdź na www.superw.pl, wyślij zgłoszenie i zostań jednym z nich!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 71

- Porozumienie jest podsumowaniem trzech lat naszej współpracy nieformalnej, podczas, której nieraz uczestniczyliśmy w likwidacji skutków miejscowych zagrożeń, działaniach ratowniczych, ćwiczeniach, wspólnych szkoleniach. Te doświadczenia pozwoliły nam, aby tą współprace sformalizować - powiedział nadbryg. Grzegorz Alinowski Komendant Wojewódzki PSP podczas podpisania porozumienia.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 96

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina wraz z Urzędem Mista Dęblin i Parafią Piusa V w Dęblinie zapraszają na Międzynarodowe Spotkania z Muzyką Organową w kościele p.w Piusa V.

 

Koncert muzyki organowej to idealny rozwój narodowej kultury na terenie Dęblina.

 

Udział w koncertach wybitnych artystów różnej narodowości pozwala nam na własną interpretację muzyki organowej wykonanej w ciekawy i oryginalny sposób. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 61

Uczniowie kolejowych kierunków, w tym 243 stypendystów PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., są po kolejnym roku przygotowań do pracy.

 

To przyszli dyżurni ruchu, automatycy sterowania ruchem, specjaliści budownictwa kolejowego oraz elektroenergetycy transportu szynowego.

 

Po ukończeniu edukacji będą odpowiedzialni za kursowanie pociągów i bezpieczeństwo m. in. na torach i mostach.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 96

Grua inicjatywna powołuje koło PTTK Jedynka oraz Klub Przewodników Turystycznych. 

 

Zapraszamy! 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 124

Powiatowy Urząd Pracy ogłasza nowe nabory na staże, prace interwencyjne, środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przyjmuje wnioski na szkolenia indywidualne. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 176

Najlepsza elektronika, niezwykła scenografia, 4 sceny, ponad 140 artystów i wspólne podziwianie Kosmosu. Jeden z pierwszych festiwali w Polsce po czasie izolacji!

 

Już 25 czerwca 2020 r. rozpocznie się kolejna 6. edycja Project Masow 2020 Kosmos Art & Music Camp - wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Project Masow.

 

W tym roku przygotowano 4 sceny, na których odbędą się koncerty ponad 140 twórców muzyki elektronicznej i VJ-ów, Space Day - spotkania naukowe zgłębiające tajemnice kosmosu, kino plenerowe oraz strefę gastro.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 224

Na terenie województwa lubelskiego mamydziewięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. czterech osób z powiatu ryckiego. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1083
Fot. Jerzy K. Wojtaś

Prezydent Andrzej Duda 15 czerwca, w poniedziałek odwiedził Ryki.

 

Wiec wyborczy z udziałem mieszkańców powiatu odbył się o 13:30 przy ul. Warszawskiej na terenie dworca autobusowego PKS Ryki. 

 

Prezydent mówił m.in dość takiej Polski, w której nic się nie opłaca, o pokonaniu wykluczenia komunikacyjnego.

 

Prezydent chciałby, aby przywracano zlikwidowane połączenia kolejowe. Mówił również, że najważniejsza jest również ochrona rodziny. To zadanie priorytetowe. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1629

W sekundę wakacyjna zabawa w komandosów przerodziła się w niewyobrażalny koszmar dwunastoletniego Kubusia Bernacika i jego rodziny z Pionek.

 

Kubuś, pomimo swojego młodego wieku uczy się wszystkiego od nowa.

 

Podczas zabawy chłopiec zawisł na linie i tylko cudem uniknął śmierci. Przerażeni koledzy nie byli w stanie go uwolnić.

 

Kuba szarpał się na linie, próbował się ratować, ale z każdym ruchem tylko zwiększał ucisk liny na szyję, aż w końcu stracił przytomność. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1577

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski?
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć ...
Szczegóły ogłoszenia

Usługi
WOLNE DOMKI BLISKO MORZA! ŁEBA! DOMKI NAD MORZEM! RODZINNE WCZASY! BLISKO MORZA, PLAC ZABAW, KAJAKI, ROWERY, PARKING PRZY DOMK...
Szczegóły ogłoszenia

Płyn 5 L.-dezynfekcja rąk i powierzchni- produkt medyczny
Wysokiej jakości produkt nie wysuszający dłoni. Nawilża dłonie (NARESZCIE RĘCE BĘDĄ NATŁUSZCZONE NIE SPALONE) oraz nadaje im pr...
Szczegóły ogłoszenia

Kupie stare pamiątki służb mundurowych
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Garaże Blaszane, Producent ROBSTAL
Zamów garaż blaszany bezpośrednio u producenta Nasza firma specjalizuje się produkcją konstrukcji stalowych. Miejscem siedz...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook