Dzisiaj jest środa, 08 lipca 2020 r., 190 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych pragnę przekazać wszystkim pracownikom wykonującym te zawody serdeczne życzenia, podziękowania i wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa wśród naszej lokalnej społeczności.

 

Zarówno mieszkańcy Dęblina, jak i władze samorządowe naszego miasta z ogromnym szacunkiem odnoszą się do zaangażowania i poświęcenia, z jakim realizujecie postawione Wam zadania, skutecznie stawiając czoła wciąż nowym wyzwaniom.

 

Dzisiejsze Święto przypada w bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie, gdy walczymy z pandemią koronawirusa. Dziękuję Wam za to, że każdego dnia narażacie swoje życie i zdrowie dla innych – dla nas.

 

Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, poczucia spełnienia w pracy oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Z wyrazami szacunku

 

Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka

 

 (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 12-05-2020 15:09)

W dniach 5-8 maja br. w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie żołnierze 2 LBOT uczestniczą w kursie medycyny taktycznej TCCC, który prowadzony jest przez byłych komandosów z JWK w Lublińcu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-05-2020 13:22, odsłon: 202)

Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu zamroziła życie gospodarcze w kraju i na świecie. Podejmowane są jednak działania, których celem jest ochrona polskich firm oraz miejsc pracy w rodzimych przedsiębiorstwach.

 

Zdaniem Bogusława Białowąsa, prezesa Banku Ochrony Środowiska, wprowadzone przez rząd tarcze – antykryzysowa i finansowa – w połączeniu z rozwiązaniami proponowanymi przez sektor finansowy, pozwolą na ograniczenie skutków kryzysu gospodarczego.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-05-2020 10:18, odsłon: 204)

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) cieszy się ogromnym i stale rosnącym zainteresowaniem Klientów.

 

Tylko w kwietniu za jego pośrednictwem PGNiG Obrót Detaliczny podpisało 7175 umów na sprzedaż gazu.

 

To wzrost o 170 proc. w stosunku do marca i niemal 30-krotnie więcej niż w lutym bieżącego roku. Łącznie, od początku 2020 r., Spółka zawarła ponad 10 tys. umów online. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 07-05-2020 14:31, odsłon: 158)

Zniesienie części obostrzeń dotyczących przebywania w przestrzeni publicznej pozwala na wznowienie aktywności fizycznej.

 

Ponownie otwarte parki i lasy to możliwość zadbania o kondycję, którą tak trudno było utrzymać na odpowiednim poziomie w warunkach narodowej kwarantanny.

 

Sprawdź, co zrobić, by bezpiecznie wrócić do dobrej formy.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 07-05-2020 10:27, odsłon: 270)

Dnia 4 maja 2020 roku rozstrzygnięto konkurs „Zielony prąd w oświacie”, który ogłosiła firma ELEKTROMEKS w Dęblinie. Uzyskując ogromną przewagę zwyciężył SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W DĘBLINIE!

 

Nagrodą w konkursie jest ufundowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 5 kWp w placówce przez ELEKTROMEKS, a tym samym wymierne korzyści w formie oszczędności za energię elektryczną.  Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 06-05-2020 15:23, odsłon: 443)

W SOSW w Dęblinie zostanie otwarte Miejskie Przedszkole Specjalne nr 5 „Iskierka” oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy.

 

Od 1 września  2020 roku  w dęblińskiej placówce będą dzieci i młodzież od 3. do 24. roku życia. Czeka na nich wykwalifikowana kadra nauczycieli i specjalistów oraz baza edukacyjna, jakiej nie posiada nikt w okolicy!

 

Sale lekcyjne, Internat, Sale Integracji Sensorycznej, gabinet rehabilitacji, Biofeedbacku i logopedii, pracownie: kulinarna, informatyczna (nowy sprzęt komputerowy – nagroda w konkursie OSE!), sala gimnastyczna, świetlica, biblioteka i inne.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 06-05-2020 12:52, odsłon: 1978)

Po 53 dniach ponownie zostają otwarte wystawy dla publiczności w Muzeum Sił Powietrznych.

 

Bezpośrednio po ogłoszeniu decyzji przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego dot. rozpoczęcia z dniem 4 maja 2020 r. II etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem, organizator Muzeum- Minister Obrony Narodowej wydał decyzję o otwarciu dęblińskiej instytucji dla widzów.

 

Opracowano nowe zasady zwiedzania, tak by zapewnić bezpieczeństwo widzom. Dęblińskie muzeum otrzymało wymaganą pozytywną opinię z  Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 06-05-2020 10:47, odsłon: 279)

Tegoroczne obchody 229. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja ze względu na panującą pandemię koronawirusa Covid – 19 odbyła się bez udziału mieszkańców miasta i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wynikających z obowiązujących przepisów.

 

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w kościele Parafii Wojskowej w Dęblinie pw. Matki Boskiej Loretańskiej. Mszę celebrowali proboszcz tamtejszej parafii ks. płk Zenon Pawelak i ks. por. Marek Pruszkowski, ks. mgr Dariusz Wójcik z parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie oraz ks. dr Remigiusz Niewęgłowski z parafii pw. Pisa V Papieża w Dęblinie. Mszę Świętą można było obejrzeć on-line na kanale YouTube Parafii Wojskowej w Dęblinie.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 05-05-2020 15:05, odsłon: 519)

Wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom edukacyjnym, jakie niesie ze sobą trud nauki zdalnej, w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie zostanie uruchomiona bezpłatna platforma e-learningowa.

 

 

Należy podkreślić, że dzięki staraniom dyrektor szkoły Beaty Aftyki, SP 4 znalazła się w gronie 100 wybranych szkół w Polsce ( jedynej w województwie lubelskim).

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 05-05-2020 12:01, odsłon: 318)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Praca Ubojnia Artus Maciejowice
Firma Artus Maciejowice oferuje pracę na stanowiskach: -pracownik magazynu żywca; -rzeźnik; -pracownik fizyczny do prac związ...
Szczegóły ogłoszenia

Remonty i wykończenia
Wykonam remont bądz wykończenie domu, mieszkania. Oferuję malowanie, gipsowanie, sufity podwieszane, adaptacja poddaszy, montaż ...
Szczegóły ogłoszenia

Niemiecki przez Skype - szybka nauka języka do pracy
Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po niemiecku? In...
Szczegóły ogłoszenia

Kupie stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Studia: bezpieczeństwo narodowe
Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) oferuje studia licencjackie i magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Sprawd...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook